Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen valami házi praktika?

34 hetesen valami házi praktika?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki elkaptam valamit. Zöldes folyásom van ami viszket.

Sajnos ebben a helyzetben nehéz orvoshoz bejutni.

Tud valaki rá valamit ami recept nélkül kapható? Esetleg valami házi trükk ?


2020. ápr. 14. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Pedig ezt mindenképp meg kellene mutatni orvosnak!

Nincs saját orvosod?

2020. ápr. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Dokinak mutasd meg ha jót akarsz a babádnak és magadnak!
2020. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Az egy pompás bakteriális fertőzés. Fáradj be még ma-holnap az ügyeletre, ha nem akarsz egy koraszülést burokrepedés miatt, amit a felszálló fertőzés okozott. Gombával lehet otthon bohóckodni, Canestenezni, az nem veszélyes a babára, nem okoz koraszülést, sem tüdőgyulladást az új(kora)szülöttnek. A baktérium ellenben veszélyes. Ne várj!
2020. ápr. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Fordulj vele mindenképp orvoshoz. Kórházban fogadnak, nem küldenek el.

Az meg ne legyen már alap, hogy mindenkinek fogadott dokija van. A kérdező nem írja, van e neki.

Nekem nincs például, és nem az anyagiak miatt.

2020. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Hol írtam, hogy alap, hogy van? Bocsánat, hogy meg mertem kérdezni, itt màr ez is baj?

Csak azért kèrdeztem, mert most sok magán doki is úgy dönt, hogy magukra hagyják a kismamáikat.

2020. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orvos! Ha kell telefonon elsokorben, de mindenkepp beszelj vele.
2020. ápr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos ehhez doki kell. Nekem egy gyógyszertári kúpot írt először, nevenincs, de nem segitett. Ez 500Ft volt. Utána írt egy erősebbet 3ezerért, az segített, de 10 hüvelytabit végig kellett szedni. Sajnos nagy galibát okoznak ezek a fertőzések, s ha a dokid nem fogad, szégyellje magát. Nem mehetsz hozzá a problémáddal nyáron, te most vagy kismama!
2020. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Ez nagyon veszélyes!A babára is átmehet a fertőzés!
2020. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!