Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harántfekvéses babát fordított...

Harántfekvéses babát fordítottak már meg valakinek szülés előtt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek igen, és azt mondta nagyon fájt. Meg azt is, hogy ha így tudja, akkor nem ment volna bele a dologba.
2020. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek felajánlották anno, de nem merte bevállalni, mert azért van kockázata a dolognak. Nagyon szeretett volna természetes szülést, de ő végül úgy ítélte meg, hogy a császár biztonságosabb a babára nézve, mint a fordítás.
2020. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, hogy nem biztos, hogy be merném vállalni. Én hiszek abban is, hogy mindennek oka van, például annak is, ha nem fordul be a baba.
2020. ápr. 14. 13:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Haránt farfekvéses volt a lányom, most pedig sima farfekvéses a fiam a teljes terhesség alatt. Eszemben sincs megpróbálni megfordíttatni, mi van, ha rövid a köldökzsinór vagy úgy tapadt meg és baja esne? A lányom 10/10-es Apgarral született császárral, a fiamért is megteszem, hogy ne érje felesleges kockázat.
2020. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem vállalnám be, pont a köldökzsinór miatt. És még ha fordítás után természetes szülésnek is indul, szülés alatt bármi miatt lehet sürgősségi császár. Én nem kockáztatnék.
2020. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El sem hiszem, hogy vannak olyan fanatikus nők, akik képesek így veszélyeztetni a gyereket csak azért, hogy elmondhassa "Jajj én természetesen szültem". Tudom, van olyan is, aki nagyon fél a császártól.... nah de attól, hogy baja lesz a gyereknek meg nem? Érthetetlen számomra....
2020. júl. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem szerettem volna, csak a doki felvetette a témát, mint lehetőséget.
2020. aug. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!