Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-hetes Uh-n mit szoktak...

28-hetes Uh-n mit szoktak nézni? ( esetleg már ezen a héten megállapítható a kisbaba neme? )

Figyelt kérdés
2020. ápr. 14. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mutatja magát, akkor már biztos megállapítható a neme. :) azt, hogy konkrétan mit néznek, azt sajnos nem tudom. Én 24 hetes vagyok, a 15 hetes vizsgálaton a dokim azt mondta, hogy a második genetikain már tuti látszik a neme. Így 28 hetesen már még inkább.
2020. ápr. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem takarja magát, biztos, hogy látható a neme. Mi már 16 hetesen tudtuk
2020. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
A baba neme egyik uh protokollnak sem része. Ezt csak a szülők shórakoztatására nézik meg, orvosilag senkit se érdekel.
2020. ápr. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28 hetesen nincs kotelezo uh. 12, 18, 30. A magandokik szoktak havonta nezni, es ugy johet ki a lepes, hogy esetleg a 30.heti kotelezot letudjak hamarabb. Nekem pl 32 hetesen volt a kotelezo. Egyébként áramlást nezik, combcsont hosszat, es koponya meretet
2020. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiskönyv szerinti 30-32.heti UH-ra kértem Sztk-s időpontot, adtak is. A helyszinene lecsesztek, hogy korán mentem, 32.héten kellett volna... De megvizsgaltak, ugyanazokat néztek, mint eddig. A magándokim 32.hetesen nézte ugyanazokat. A baba nemét mi 10hetesen tudtuk, mert egyértelmű fiú volt, azóta is az :) a kislány a nehezebben beazonosítható.
2020. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt nézik mint eddig, méretek, áramlás. Nemet is tudnak mondani, ha épp úgy fordul/fekszik, nem takarja. Való igaz, hogy magánrendelésen általában 4-5 hetente nézik a kismamákat. Én is voltam 28 hetesen. Majd most megyek a 32 hetes kötelezőre.
2020. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nekem a védőnő azt irta messengeren mivel csak online védőnői szolgáltatás van a virus miatt , hogy 24 hetesen vérvétel 28 hetesen uh
2020. ápr. 14. 14:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekunk 13 hetesen megmondták a nemét.
2020. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!