Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen egy harom négy hónapos...

Milyen egy harom négy hónapos terhes has?

Figyelt kérdés

Tudom van akinek ilyenkor nem is látszik, de gondolom van különbség.

Keményebb? Mennyire lehet behúzni?


2020. ápr. 19. 14:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Az én hasam teljesen lapos volt még ilyenkor, mondhatni nem volt terheshasam úgyhogy behúzni sem volt mit. Egyébként nem lehet behúzni a terheshasat onnantól, hogy látványos és keményebb igen.
2020. ápr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%

Semmilyen

Priviben küldök képet az enyémről, ha gondolod.. 3 hónap

Laposabb mint terhesség előtt, pedig 2. Baba


Első alkalommal 4 hónaposan egy pici puklim volt.. aki nem látott naponta azt gondolta felszedtem pár kg-ot.

Ennyi

2020. ápr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem eleve volt egy zsírpocakom mielőtt terhes lettem. 4 hónaposan már nem tudtam behúzni, de nem úgy néztem ki mint aki terhes, hanem mint aki kezd elhízni.

De pl egy barátnőm most épp 4 hónapos terhes és teljesen egyértelműen látszik, hogy babát vár.

2020. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Nekem már elég korán elkezdett nőni, és nem puffadás volt, vagy zsír, proper kis kerek, kicsit keményebb has.


Örülök, hogy nálam így alakult mert volt ideje nyúlni a bőrömnek és nincs csak 1 db terhescsíkom így a végére, az is ott ahol régen a piercingem volt a köldököm felett. Már bánom a 15 éves kori butaságot :D

2020. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%
4 hónaposan még olyan volt a hasam mint ha nagyon fel lettem volna puffadva, nem tudtam behúzni. Utána kezdett el kikerekedni.
2020. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szoval ujjal kézzel nem lehet csak ugy benyomni?
2020. ápr. 19. 14:33
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


11 hetesen az enyém. Azt kell tudni, hogy alapból lapos a hasam, és ezt nem tudtam behúzni.

2020. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4 hónaposan majdnem ugyanolyan, mint előtte. Kicsit "kövérebb", de szépen be lehet húzni.
2020. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon fel voltam puffadva, brutálisan. 5.hónapban kezdett el nőni, pocakosodni.
2020. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és nem, nem tudtam behúzni már annyira mint terhesség előtt.
2020. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!