Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két missed ab után újra...

Két missed ab után újra terhes vagyok. Hogyan küzdjem le a fèlelmeimet?

Figyelt kérdés

Mindkét magzat szíve megállt az első trimeeszterben. Jele nem volt se vérzés,se görcs, semmi. Így padlóra küldött amikor az orvos közölte kétszer is, hogy gond van.

Vizsgálat történt. Igazából nem találtak semmit pajzsmirigy (3,3) alulműködésen kívül,de megkapok immunológos Doktornőtől minden létező segítséget. ( Vèrhigító, szteroid, Aspirin protrect, Inofolic,,Femibion, E vitamin,Letrox) Ahogy pozitív lett a teszten mindent elkezdtem. Előző két terhessègnèl azonnal rohantam orvoshoz és rossz vége lett. Most úgy döntöttem, csinálom amit kell és később megyek csak, többet az orvos sem tud tenni. Napközben elvagyok,mert nyugtatom magam,hogy minden tőlem telhetőt megteszek,de az álmaimat nem tudom kontrollálni és éjjel is szörnyűeket álmodtam. Mit kezdhetnèk magammal?


2020. ápr. 23. 06:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ebben a helyzetben vagyok, követem a kérdést. Érdemi tanácsot nem tudok adni, de gondolatban Veled vagyok, szorítok. ❤️
2020. ápr. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttèrzèsedet, remélem rendben lesz végre minden.
2020. ápr. 23. 07:54
 3/12 anonim ***** válasza:
Először is drukkolok neked, hogy ne legyen baj. Teljesen megértelek, nekem 2 napja volt missed ab műtét. Pont erre gondoltam, hogy következőleg mennyire fogok rettegni. Tudom ez nekem még később van, de én arra gondoltam, hogy valahogy ezt ki kell majd zárnom a fejemből. Tudom teljesen nem lehet, de a rettegés is árt. Te mindent megteszel, szeded a vitaminokat, ne emelj nehezet, pihenj is sokat amennyire tudsz. Próbálj programokat csiálni (tudom most kicsit nehezebb), tereld el a figyelmed ahogy tudod. Álmokkal sajnos sokat nem tudsz mit tenni:( de ahogy nő a baba hátha az is majd elmúlik, ahogy megnyugszik a lelked is belül.
2020. ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia. Nálam is hasonló a helyzet. Nekem volt egy 8 hetes missed abom (6 hetesen volt szívhang 8 hetesen már nem) és nemrég volt egy 16 hetes missed abom (görcsöltem, elfolyt a magzatvizem, mire bementünk a sürgősségire már nem volt szívhang). Egyik esetben sem tudjuk mi lehetett a baj. A 2. előtt kezdtem szedni letroxot szintén enyhe pm alulműködésre. Most megint terhes vagyok, kb 5.hét körül járok és még van 2 hetem míg mehetek dokihoz, rettenet minden nap míg nem tudom mi van odabent. Félek, aggódok, örülök is meg nem is merek, minden kis apró furcsaságra ami a hasamban történik szaladok wc-re, hogy nincs-e valami baj. Próbálom elterelni a figyelmem, de nem mindig sikerül. Itthon mindent megtesznek nekem, hogy ne kelljen semmit emelgetnem, dolgoznom, minden kis babonát, meg hasonlókat betartat velem a férjem (nagyon nem vagyok babonás és ő sem az, de azt mondta h most mindent úgy csinálunk ahogy a "régi asszonyok"😀 hátha most beválik). Munkában is próbálok odafigyelni, szedek egy marék vitamint😅 Amikor megcsináltam az első terhességi tesztet nem jött ki egyből a 2 csík, igazából nem is vártam meg csak belemártottam, ránéztem és otthagytam, aztán a férjem kérdezte h nem csináltam-e tesztet mert olyan "furcsa" vagyok neki😃 mondom csináltam de nem láttam semmit rajta, kimentem, megnéztem és ott volt a 2 csík, nem olyan túl erősen de ott volt. Valahogy furcsán nem éreztem semmit, mármint nem mertem elhinni, örülni vagy valami hanem csak ráneztem, ok 2 csík, ennyi. Főleg meg h halvány is volt. Aztán 3 napig nem erösödött a teszt, sőt a 3.napi gyengébb is lett, mérges voltam, beletörődtem, szomorú voltam, mindent esküdöztem h mégiscsak erősödjön, ne legyen kemiai, féltem is h ne legyen méhen kívüli, aztán 4.nap reggelre amikor erösebb lett a teszt végre egy picit örültem. Viszont még most sem merem elhinni h megint itt növekszik bennem egy kis élet, nem akarok még egy babát elveszíteni, szerintem ez a terhességem végéig így lesz nem fogom csak akkor elengedni magam ha már épen és egészségesen megszületik és nagyon bízom benne h így lesz.

Kívánom h neked is minden rendben legyen, problémamentes babavárásod legyen és egészséges kisbabád szülessen😊

2020. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként te hány hetes vagy? 😁
2020. ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyon átèreztem mindegyikőtök írását. Én is rengetegszer futók wc-re és nézem minden okés-e.

Szombaton teszteltem egy nagyon erős pozitívat. Elvileg 5 hetes körül lehetek,de picit gyanús,hogy esetleg több,mert a múlt havi menstruációm nagyon gyenge volt.

Ez az aggódás szörnyű. Figyelem a testem,de tudom tényleg,hogy amit most megteszek,annál többet nem tudnèk.

Kívánom,hogy egészséges babákat szülhessünk pár hónap múlva!

2020. ápr. 23. 20:01
 7/12 anonim ***** válasza:

Azt tudod,hogy az aggodalmaskodás nem használ?

Kérj pszichológustól segítséget, beszélgess vele. Csomóan ingyen elérhetőek most a járvány miatt, így segítenek.

Szóval vagy kezdj valamit magaddal, vagy ne várd a csodát.

2020. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Érdeklődnék hogy azóta hogy vagytok? Minden rendben?
2020. máj. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én holnap leszek 9 hetes. Múlt héten voltam orvosnál, akkor mindent rendben talált.

Jövő héten megint megyek.

Nagyon bízom benne,hogy végre minden okés lesz.

2020. máj. 18. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben veled kérdező, és a baba is egészségesen megszületett :)
2022. márc. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!