Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 8. hét első napján voltam...

A 8. hét első napján voltam először ultrahangon. A picurt az orvos 2 nappal nagyobbnak mérte, mint amilyennek lennie kéne az utolsó menstruációtól számolva. A szívhang is jó volt. Megnyugodhatok egy kicsit, hogy minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
Tavaly volt egy missed ab-om, akkor a babának nagyon lassan vert a szíve és a fejlődésben is le volt maradva. 9 hetesen állt meg a fejlődésben. Most aggódok megint, nehogy úgy süljön el megint :( Mit gondoltok jó jel lehet akkor most ez így?

2020. ápr. 26. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Basszus ezt előre honnan lehetne tudni?Nekem volt 3 vetélésem,most a kislányom 5 hónapos.Én is végig izgultam a terhességet,mert horror sztorikat lehet hallani.Minden esetre bíztató,hogy egészséges.Erre gondolj,mert ha ne adj Isten lesz valami baja,úgysem tehetsz semmit.Szoval nyugi es élvezd a váradóságot!
2020. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy jóst keresek, aki megjósolja nekem a jövőt. A kérdésem az volt, hogy ezek az adatok alapján kicsit meg lehet-e nyugodni, hogy minden rendben lesz.
2020. ápr. 26. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy kicsit meg lehet nyugodni. Egyelőre ami az ultrahangon látható, az rendben van.
2020. ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Tanácsom: ne olvasgasd a gyakori kérdéses horror sztorikat, ill. a neten se keresgélj ilyenekre! Rengeteg egészséges baba születik, csak akivel minden rendben volt, nem ír róla. Akinek problémája van/volt és ez a kisebb %, az ír pl. ide is kérdést. Ezért tűnik úgy, h. sorra csak bonyolult esetek léteznek.. Ezt kell helyre tenned magadban!
2020. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, igazad lehet. Megpróbálok pozitívan gondolkodni, mert tényleg nagyon sok horror sztori van a neten.
2020. ápr. 26. 13:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg az a legfontosabb! Nem szabad stresszelni. Én is féltem az első 12 hétben, annyi rosszat olvastam neten, előtte eszembe sem jutott, hogy bármi gond lehet, csak mikor láttam mik történnek. Minden rendben lesz! Tényleg ne olvasgass itt horror sztorikat, élvezd a várandósságot, és állj pozitívan mindenhez.
2020. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!