Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon keményedik a hasam 32...

Nagyon keményedik a hasam 32 hetesen. Ez normális? Sajnos fizikailag és lelkileg sem vagyok jól.

Figyelt kérdés

Első babánál semmi ilyen nem volt a vége fele éreztem csak a keményedést.

Most viszont kb mindig ez megy, és már nagyon rossz. Ha fekszem feljön a savam, úgy érzem nem kapok levegőt, ülni nem tudok mert fáj a hasam, érzem hogy szó szerint nyomom a kicsit. Szedem a magnéziumot többet is mint az első babánál. A pici nagyon mozog, folyamatosan nyom izgága, hol ide hol oda tapos.

Aludni se bírok meg a nagy mellett pihenni nem sok esélyem van. Segítségem sajnos nuku, apuka dolgozik este meg ha hazáér fáradt, de legtöbbször a nagyobb addigra alszik, így segíteni se tudna.

Étvágyam sincs mert úgy érzem mindjárt kipukkadok. Lelkileg is megvisel most ez,aludni nekntudok rendesen, a nagyra sincs úgy türelmem, pedig én nem ilyen vagyok.

Nem tudom mi lenne a megoldás, de még 2 hónapig ez durva lesz így.

A doki pihenést és magnéziumot javasolt múlt héten mert már egy hete ez van. De semmi hatása. A baba amúgy teljesen jól van, csak én készülök ki úgy érzem.

Szerintetek? Vmi jó e erre a keményedésre?


2020. ápr. 28. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a doki mondta a pihenés!De te magad írtad le h.nem pihensz,így hogy vársz javulást?Pedig a kemenyedest komolyan kell venni,mert nekem pl.koraszülesem volt miatta.Nekem is azt mondta a doki,hogy szigoru fekvés délelőtt és délután is egy óra.Mennyi idős a nagyobb?Attol h.fekszel,úgy is tudsz vele játszani,mesét olvasni ,ilyesmi.
2020. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 éves lesz a nyáron. Most éli azt a korszakot hogy bármit mondok nem hallgat rám. Sajnos. Amúgy okos ügyes gyerek. Csak most így kimerülten nehéz. Próbálok pihenni, de nem mindig sikerül. Én is a koraszüléstől félek.
2020. ápr. 28. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Már abban a hétben vagy hogy semmi baja nem lesz a babának,ha megszületik.Nyilván maradjon még ameddig csak lehet.Én a fiamat 35 a lányomat 33 hétre szültem.Az okot nem tudom sajnos.Ezt csak azért írtam h.ezen ne aggódj! :)
2020. ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint a fiam valószínű a keményedés miatt jött hamarabb +sokat idegeskedtem.Viszont a lányomnál semmi sem volt és mégis korábban jott.
2020. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyű azt mondani, hogy pihenjen, nekem is van egy 4 éves fiam, akinek most nincs ovi. Tökre semmi esélyem nincs pihenni, már délután sem mindig alszik, pörög egész nap, és pirosbetűs ünnep, amikor leköti magát addig, amíg pl főzök. 33 hetes vagyok, én is sokszor keményedek, félek is, hogy nem marad bent a kistesó addig, amíg kellene...de nem nagyon tudok mit tenni...
2020. ápr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Okosat nem tudok mondani, csak hogy együttérzek. 34 hetet töltöttem, lassan egy hónapja ebben vagyok és még van 6 hét hátra. Nagyon várom a végét. A fiammal közel sem éreztem magam ennyire szerencsétlennek, még szülés előtti napokban is pörögtem, jól voltam.
2020. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!