Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhesség elott egyáltalán...

Ha terhesség elott egyáltalán nem edzettem vagy tornaztam, csak sétáltam, illetve gyalog mentunk sok helyre, akkor van valami torna amit el lehet kezdeni, hogy kicsit erosodjek? Elég vékony es gyenge testalkatú vagyok (170cm/52kg)

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát igazából nem most kellene elkezdeni, pont terhesen már csak a fenntartással, állapotmegőrzéssel kéne foglalkozni. Viszont persze minden mozgás oké, szerintem terhesjógával próbálkozz, van csomó videó youtube-on. Ha megszoktad a terhelést, keress kar-és háterősítő gyakorlatokat, mert a baba emelgetéséhez kelleni fog. A szüléshez a medencei izmok erősítése, tudatosítása is jól jön: Kegel-gyakorlatok. Szintén youtube.
2020. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Max kismama tornát vagy jogát ajánlok.
2020. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ovatosan csak, en inkabb setalnek.
2020. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Én 172/52. Soha nem tudtam huzamosabb ideig beilleszteni a mozgást az életembe. Most 16 hetes terhes vagyok. Én is gondolkoztam hol kellene elkezdeni a mozgást,hogy ne legyen túl sok. Aztán nézelődtem youtube-on,és egész jó tornák vannak kismamáknak. Szerintem egy 15-20 perces,könnyű torna elég,aztán ha már kicsit belejöttél,jöhet egy kis jóga is. Egyébként minden torna előtt elmondják hogy addig csináld amíg jól esik,ha esetleg szédülni kezdesz vagy hányingered lesz azonnal abba kell hagyni. Szóval csak óvatosan :)
2020. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

terhesen nyugodtan barmit .

a foszabaly:ne egybol eroltesd meg magad.

fokozatosan edzel, az emelest is csak fokozatosan

2020. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ha eddig edzettel volna ilyet is csinalhatnal:


[link]


de ha eddig nem, akkor fokozatiosan nem MEGEROLTETO gyakorlatokat

2020. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat! Azert a crossfitet nem biztos hogy most kezdenem el... 🤪 viszont van pici 1-1 kg-s sulyuon, azzal lehet, vagy csak inkább a 12. Het utan?
2020. ápr. 29. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!