Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lelkiismeretes nőgyógyászt...

Lelkiismeretes nőgyógyászt tudnátok ajánlani? Most derült ki, hogy az orvosom, akihez jártam magámban, a koronavírus miatt nem fogad senkit. Első vizsgálatra mennék, most vagyok kb 5 hetes.

Figyelt kérdés
Hallottam már jókat Dr Litner Balázstól, akinek a Váci utcában van a rendelése, illetve a géndiagnosztikai kozpontban is dolgozik. Elsősorban legjobb lenne, ha belváros környéke lenne (5.-6. Kerulet)

2020. ápr. 29. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most fogadtam fel Vleskó Gábort. A Sote II.-ben szültem/fogok szülni csoportban találtam facebookon. Érdemes csatlakoni ehhez a csopihoz,persze ha ott szeretnél szülni. Nagyon sok jó orvos van ott,bárkit választasz,szerintem jó kezekben leszel.
2020. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem dr Leipold Gergő lett a szívem csücske. En csak uh-ra jártam hozza a Czeizelbe. De úgy tudom a Bajcsyban dolgozik amúgy. Nem tudom meg lehet e fogadni, de ha pesti lennék biztos megpróbáltam volna.
2020. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sote II. Dr. Újvári Elemér. A legjobb.
2020. ápr. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a válaszokat ! Sajnos az van, hogy több helyen is azt mondtak, hogy most csak a területi nőgyógyászhoz lehet menni, illetve volt, aki fel ajánlatot online konzultációt amivel most jelenleg nem sokra megyek
2020. ápr. 30. 08:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hétfőn voltam Vleskó doktornál,a madách11 rendelőben mindenkit fogadnak. Annyi hogy maszkban kell menni,az ajtó előtt ki kell tölteni egy rövid kérdőívet,azzal lehet bemenni,és nem mehet be veled mar a váróba sem kísérő. De rendelnek ugyanúgy. Ott több doki is praktizál,nézd meg az oldalt,tudsz választani,ki a szimpatikus,fotójuk is van :)
2020. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uuu nagyon köszönöm kedves utolsó 💓
2020. ápr. 30. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!