Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aprilis 12 én kellett volna...

D.Andrea10 kérdése:

Aprilis 12 én kellett volna megjöjjön a mensim 28 dik napra, de kesett es ra 7 napra 19 én megjött, de elso 2 napba rozsaszines aztan tovább 2 napig verzes . De nem normalis amilyen szokott lenni . Csináltam tesztet, de negativ . Valaki volt mar igy?

Figyelt kérdés
Nagyon feszül a hasam szédülök, az alhasam szurkál. Nem tudok aludni, kozbe internetem is van . Nagyon felek vajon mi lehet az oka? Valaki volt mar igy?

2020. máj. 3. 02:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Simán előfordul ilyen hormoningadozás néha. Nekem jó párszor volt már ilyen, szoktak hülyeségeket csinálni a hormonjaim. Ilyenkor a következő havi erősebb szokott lenni és hamarabb is jön meg (nálam legalább is).

1 hét késés a "belefér" kategória, nem kell ennyire megijedni. Ezer meg egy dologtól lehet, évszakváltás, stressz, máshogy étkeztél, megváltozott a szexuális életed, gyógyszert szedtél stb stb. Ha a teszt negatív akkor nincs mitől félni.

2020. máj. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordult-e már, hogy nem voltam terhes? Jah. Az elmúlt 20 évben párszor igen.
2020. máj. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt hogy érted, hogy "kozbe internetem is van"?


Amúgy múltkor nekem is sokat késett, de nem voltam terhes. Nem minden ciklus egyforma.

2020. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Siman lehet hormonalis zavar nekem volt egy evem amikor 2szer kimaradt es nem voltam terhes. De volt olyan honap amikor 2szer is meg volt.
2020. máj. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi késés nálam is előfordult már. Csak annyi volt a különbség, hogy nem teszteltem, mert hát megjött. De ha teszteltem volna is negatív lett volna. Nem kell félni, bárkinél előfordulhat, ez nem rendellenesség. Az alhasi fájás és feszülés a menzesz miatt is lehet, szédülés talán időjárás változás miatt.
2020. máj. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!