Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek milyen anyuka...

Szerintetek milyen anyuka lesz Kovács Dóri?

Figyelt kérdés
Vajon majd később is a gyerekéből akar nézettséget szerezni?

2020. máj. 3. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom kiről van szó gondolom "híresség", de azt ígyis megtudom mondani, hogy ezt soha nem fogja megtudni egy kívülálló sem.
2020. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
73%
Szerintem el fogja kényeztetni a gyereket, de ettől függetlenül, azt hiszem, jó anyuka lesz. Azonban emiatt az elkényeztetés miatt esetleg a jövőben küszködhet a gyermek, ha kikerül a nagyvilágba.
2020. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ki az a Kovács Dóri?
2020. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Chloeknows instagramról.
2020. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En se tudom ki ő. Ellenben az elsővel értek egyet. Sose lehet kívülről megítélni, ki a jó anya.
2020. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem én vagyok a gyereke addig leszarom, hogy milyen anyuka lesz. :D
2020. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, bár kívülről úgysem tudjuk megítélni.
2020. máj. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a meglátásom a csajról, hogy itt van (nem tudom csak tipp) 30 hetesen de ő már hátra rakja a kezét, hogy márpedig nem csinál semmit, nem mos hajat, majd a pasija megmossa neki, nem fest körmöt és nem szőrtelenít, majd a pasi megcsinálja, a festő ecsetet meg se érinti mert terhes meg mert jajj kényelmetlen. Én is voltam terhes, 30 hetesen (is, és később is) ezeket egyedül is meg lehet csinálni.., ahogy több más nő is megoldja és nem rinyálnak hogy jajj terhes vagyok én ezt nem tudom..

Na most nekem ebből az jön le, hogy rohadtul kényes csaj, és ha van pici nehézség, vagy kényelmetlen, már csinálja inkabb a pasi..

És nekem az a kérdés ugrott be, hogy amikor megszületik a baba, ő nem fog felkelni a kórházi ágyból megetetni/pelenkázni a gyereket mert fáj és kényelmetlen? Amikor nem alszik majd éjszaka csak pár órát vajon mit fog csinálni? Mert hogy az is fájdalmas ám..


Na, mindegy, nekem amióta terhes a Dóri, rohadtul nem szimpi, nem tudom a terhesség teszi ilyenné, vagy eddig is ilyen volt, de én le is iratkoztam róla egy ideje.


A pasival nincs bajom, nagyon türelmes típus, ha ez a barátnője.. 🙃

2020. máj. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia ismét kedves Dóra, fogalmunk sincs milyen anya leszel, de úgyis csak rajtad múlik nem rajtunk. A nyápic$ágból lehetne visszavenni, de majdcsak betör a gyerek téged is
2020. máj. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy itt van, ő maga mondta egy videójában, hogy mindenért ide szokott feljönni.
2020. máj. 4. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!