Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hétben ezt állapította...

36. hétben ezt állapította meg az orvos a magzat szívénél: bal kamra enyhe kiáramlási szűkület, mérsékelten emelkedett áramlás, tágabb aorta ascendens, nagyobb foa. Ha Vikinek van hasonló tapasztalata megosztaná kérem?

Figyelt kérdés
Az orvos azt mondta hogy ez enyhe valami, és a gyermek születés után 2 hetes korig minden esetre meg kell mutatni a kardiologusnak. Azért kicsit aggódom hogy ezt ki tudja e majd nőni a gyerek vagy sem.

2020. máj. 4. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Pesti vagy? Kérj időpontot a Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézetbe magzati szivultrahangra! Ott van csak ilyen UH, és ha kell atviszik a születése után rögtön oda megvizshalni. Ha gondolod írj rám privátban és segítek.
2020. máj. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha át is kerültök a GOKI-ba, a lehető legjobb helyen lesztek. Nekünk is egy kinőhető szívbetegsége volt az egyik gyerkőcnek, bent voltunk hetekig, mire kialakították a gyógyszerezését. Tündér az összes orvos és a nővérek is. Nem is tudom, hogy bírtam volna ki azt a pár hetet nélkülük. Minden rendben lesz! ❤️
2020. máj. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt nem tudjátok véletlenül hogy ez most mennyire veszélyes, kinőhető, vagy egyáltalán mit is jelent pontosan? Nekem csak annyi maradt meg bennem, hogy ez enyhe vmi...
2020. máj. 4. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Tágulhat a szív, és nagyobb baj is lehet:(

Írtam privátban már :)

Miis Gokisok vagyunk sajna, tényleg tündérek az orvosok és az ápolók is 😊

2020. máj. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett a vége kedves kérdező?
2022. aug. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!