Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mit lehet szedni...

Terhesen mit lehet szedni megfázásra?

Figyelt kérdés

Kis hőemelkedésem van, ráz a hideg meg alig birok nyelni.

Neten is nézegettem de hátha biztosat tudtok mondani.

Ötlet?


2020. máj. 5. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hívd fel a háziorvosodat.
2020. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából semmit. A Herbal Swiss Hot Drinket szokták mondani, azt meg lehet próbálni, de sokat nem hiszem, hogy ér. Én megpróbáltam, de olyan hányingerem volt tőle, hogy inkább hagytam (1. trimeszterben voltam még, bőven a hányós időszakban). Lázat ha van csillapítsd, az fontos., ha pedig nagyon rosszul vagy hívd az orvost, legfeljebb ha kell ír gyógyszert.
2020. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A dokim holnap rendel... a másik doki pedig közölte nem az orvosom ő nem mond semmit.

Jelenleg mézes teát iszom

2020. máj. 5. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom hársfateát, csipkebogyót lehet iszogatni. Sok-sok folyadék, citromos tea! Nekem használt a herbal swiss italpor is, de tényleg pici savat csinál. Ha 38 fölé megy a lázad panadolt, rubophent vehetsz be, 39,5 fölött nekem hűtőfürdőt javasolt a doki. (mondjuk nem bírtam, úgy remegtem, szóval nekem az nem esett jól, inkább hideg borogatásokat tettem kicsit ide-oda).
2020. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Meggyógyulsz magadtól is. Pihenés, sok folyadék. Max ha lázas leszel, paracetamol és ennyi
2020. máj. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Mikor én is így jártam még antibiotikumot is kaptam,kb. ugyanezek a tüneteim voltak( csak én elmentem orvoshoz- tudom most más a helyzet) szóval holnap mindenképp hívd fel a dokid.
2020. máj. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha lázad van (38,5 felett), csillapítsd. Panadol pl.


Ezen kívül tea, gyümölcslé, mindenféle sok folyadék, méz, gyömbér, fokhagyma.

2020. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha felment a hőd és alig tudsz nyelni, akkor közel sem biztos, hogy sima megfázás, lehet pl. (tüszős) mandulagyulladás is. És ha bakteriális, akkor arra aztán teázhatsz bármennyit, nem lesz jobb, csak antibiotikumtól jön helyre. Lehet tényleg orvoshoz kéne menni, mielőtt rosszabb lesz.
2020. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Doki. Nem tudom miért lett lepontozva az első. A terhesség nem jelenti, hogy feleslegesen kell szenvedni. Plusz valóban ha bakteriális kell az antibio, mert az elhúzódó gyulladás veszélyes a babára. Ha meg nagyon fáj, van hatékonyabb gyógyszer a panadolnál is, amit lehet szedni.
2020. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 10 hetesen estem bele az influenzába. Nem volt kellemes. Semmit nem szedhettem. Panadol a lázra és sok tea. 2 hétig benne voltam. Borzasztó..
2020. máj. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!