Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az amikor ürül a hematoma?

Milyen az amikor ürül a hematoma?

Figyelt kérdés

Nekem vizes barna folyásban olyan kis nyúlós darabkák vannak,mintha zselés darabkák lennènek.

Az orvos a mèhszájnál látott kisebb bevèrzèst.

Kaptam Progeszteron pótlást is.

Ezt a zselés valamit nem tudom hova tenni.

Kifolyik, kijön és úgy tűnik el a vèrömleny vagy ezt hogyan kell elképzelni?


2020. máj. 5. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is volt hematómám a 6. Héten derült ki nagy vérzéssel és kb 12.hétig ürült. Minden törlésnél ilyen barnás nyúlós "csíkocskák" voltak. Szedtem progeszteront, és sűrűn jártam orvoshoz.
2020. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen,nekem is ilyen nyúlós valamik vannak benne.

Köszönöm, hogy leírtad.

Egyszerűen nem tudtam elképzelni mik azok a nyúlós, zselés akármik benne.

2020. máj. 5. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy viszonylag nagy (24mm es ) hematómám , a doki felkészített ,hogy ne ijedjek meg ha barnázást tapasztalok , ürülhet a hematóma. Ehhez képest egyszer sem volt ilyen , észrevétlenül felszívódott a semmibe. Nem is értettem hiva lett ,mikor nem volt nyoma , aztmondta a doki ritkán de megesik ,hogy csakúgy eltűnik, de az a normálisabb ,ha ilyen kis barnázás formájában ürül.
2020. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!