Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyi idősen...

Normális, hogy ennyi idősen jelentkezik az ételek iránti undor?

Figyelt kérdés
9 hetes terhes vagyok,első hetekben semmiféle hasonló problémával nem küszködtem,de most hirtelen egyik napról a másikra hatalmas undort érzek mindenféle étel iránt.Semmit nem kívánok,és a pirítós az egyetelen amit le tudok gyúrni a torkomon,de az se esik kimondottan jól,csak hogy épp valami legyen a gyomromban.Mindenféle szagtól meg ételek gondolatától is rosszul vagyok.Hányni nem tudok,habár gyötör a hányinger...és annak ellenére,hogy nagyon keveset tudok enni mégis úgy érzem tele vagyok...Meddig lesz ez még így?Valaki hasonló helyzetben?

2020. máj. 6. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. A legtöbb esetben a 12. hét körül szűnik meg, szerencsétlenebbeknél a 20. hétig is eltart. Én egészen szülésig nem bírtam a szagokat és hánytam is, de ez nagyon ritka.
2020. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a 8. héten kezdődött és úgy mint neked, gyakorlatilag mindentől undorodom, minden szag zavar.
2020. máj. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, elsővel 6, másodikkal már 5 hetesen hánytam. Elsővel elmúlt 10 hetesen, másodikkal 15 hétig szenvedtem.
2020. máj. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! Első terhességem 6. hétben vagyok, anyáknapja óta egyfolytában hányok és émelygek.
2020. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem most kezd visszatérni az étvágyam, de még nem az igazi. Tegnap már végre megettem a csirkemellet is. Eddig hús nem nagyon játszott... 12 hetes vagyok
2020. máj. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kitartás, kismamák!
2020. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!