Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a bajom? 23 hetes...

Mi lehet a bajom? 23 hetes vagyok. Terhességem elejétől fennt áll a probléma, mégsem tudom mitől lehet. Tipp, esetleg saját tapasztalat?

Figyelt kérdés
Leg elejétől érzem, hogy szúr a húgyhólyagom. Vizeletet gyakran vizsgáltattam, az rendben van, már vetettem gynekológián törletet is, az is rendben van, veseorvosnál is voltam, nem is egynél, ott eddig minden oké volt, most azt irták a papirra, hogy incip. Hydronefróza. Azt mondta a doki, áll a vesémben a víz. Gyulladás, kő nincs. De amikor a veseorvosok mindent normálisnak találtak, tehát ez a gond még nem vokt, akkor is ugyan ez volt. A probléma, hogy nem is maga a vizeletnél érzem a kellemetlen érzést, hanem két pisi közöt. Szúró jellegű érzés. Próbáltam már D mannózt, tőzegáfonyát pusztán, tőzegáfonyás kapszulát, tőzegáfonyás pezsgő tablettát, ami azelőtt mindig bevállt. Természetesen kismamáknak mindet lehetett, és nem egyszerre volt, hanem széttszórva a 23 hét alatt. Most érzem hogy kicsit pisinél is szúr néha. Ha keveset iszom, ha többet, viszonylag jobb. Mi tévő legyek, mi lehet a bajom? Nem foglalkoznak ezzel egyántalán, azt mondják igyak sokat, hát már undorom van minden víztől, annyit iszom.

2020. máj. 7. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kavezol? Nekem akkor jon rendbe minden ha csak vizet iszom, en is megjartam mar mindenkit, endokrinologus, nogyogyasz, urologus, kineziologus, tenyesztes, vizelet negativ, nincs mehsullyedes, D mannoz sem segit hiszen nincs bakterium. Ha kiiktatom az irritalo eteleket italokat, nem kell pisilni rohangalnom. Sot a holyagom sem gyullasztja be magat.
2020. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is megjártam már a urológust, csípett és feszített mikor pisiltem.

Vizelettenyésztést is csináltak, de semmit nem mutatott.

Nőgyógyásznál voltam, ott is csináltak tenyésztést, de rendben vagyok.

Azóta rájöttem, hogy a kis babó nyomja a hugyhólyagom annyira lent fekszik, és ezért érzem ezt :)


36 hkm.

2020. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves első, pontosan mi az amit ki kell iktatnom az étrendemből? Glutén mentesen étkezem mert cölis vagyok, és epe homok miatt próbállom tartani azt is(zsírosat nem és puffasztó dolgokat sem), megvallom kicsit nehézkesen, mert a GM étrend mellett nehéz ennem bármit is, alig van étvágyam, örülök ha valamit magamba tudok tuszkolni. Igen, reggel 1 kávé megvan a migrén miatt. :)


Kedves második, igen, nekem is gyanum van erre, de igazából a terhességem legelejétől. Megcsináltam a tesztet, és kb 1-2(nem emlékszem pontosan, nem akarok hazudni) hetére rá már meg volt a probléma . Akkor még szinte nem is volt súlya. Így is lehet? :)

2020. máj. 7. 19:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok!

Lehetséges, nekem is szinte az elejétől volt, aztán ahogy nőt úgy erősödött, akkor kezdtem igazán figyelni rá!

Több helyen olvastam, hogy sok kismama küzd ezzel, lehet, ahogy idősebb leszel jobban kifogod érezni, hogy nyomódik :)

2020. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem valóban csak ez a gond :)
2020. máj. 7. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!