Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sètától lehet újra barnázásom?

Sètától lehet újra barnázásom?

Figyelt kérdés

Annyira örültem,hogy végre már minimális barna sem jön és tegnap egy hét fekvés után elmentünk sétálni. Séta után este még gondolom az miatt ma reggelre megint jött egy kis barna,ahogy folyt ki az Utrogestan.

Végre fellèlegeztem,hogy vége,erre megint meg vagyok ijedve.

Lehet ártottam a kis sètával?


2020. máj. 10. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy egészséges terhességnek nem árt a kis séta, a nagy séta sem. Ha árt, ott valami más gond van akkor. Én 5 napig barnáztam, mikor meg kellett volna jönnie, aztán elmúlt minden gyógyszer nélkül, de ez nem jelent semmit más terhességére nézve. Mikor mész dokihoz legközelebb? Hány hetes vagy?

19hkm

2020. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedden. Az orvos a nyakcsatornánál látott egy kis hematomát, biztosan abból jön.

De azt gondoltam felszívódott már, bár igaz csak feküdtem eddig.

Ezért is kaptam progeszteront.

Remélem nem lesz gond.

2020. máj. 10. 09:46
 3/4 A kérdező kommentje:
7+5 napos terhes vagyok,az kimaradt.
2020. máj. 10. 09:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőnél 10x véreztem. Progeszteron hiány, majd rosszul tapadó lepény miatt.

Másodiknál 5x,progeszteron hiány majd 2 cm hematoma.

Mindkettőnél rengeteget kellett pihennem, feküdni. Nem emelhettem. Nem sétálhattam sokat se nem állhattam sokat.

2020. máj. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!