Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Hány hetes kortól hallja a magzat az anya szívverését? Mikortól hallja apa és a többiek hangját?

2010-07-29 12:40  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
én úgy tudom 16-17 hetesen már hallja az anya szívverését és a bélmozgásokat, anya hangját, 20-22. hét körül pedig már a kinti hangokat.
de majd kijavítanak, ha rosszul tudom.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010-07-29 12:46 Privát üzenet
én úgy tudom, de nem biztos, hogy 6-7 hónaptól hall

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2010-07-29 13:15 Privát üzenet
20HÉTTŐL,TEGNAP OLVASTAM.

A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2010-07-29 15:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Anya-magzat kapcsolatanalízisre jár (t) valaki Hidashoz vagy Raffaihoz (vagy máshoz)? Mennyibe kerül? Mik a tapasztalatok?
Anya és magzat-különböző vércsoport? Az anya rh. Negatív, a pici viszont pozítiv. Lent több info. Fontos nagyon= (
Hol lehet anya-magzat kapcsolatfejlesztő tréninget végezni?
Nem értem? Itt olvasgatom, hogy a lányok miket irnak ez nekem is fura miért van az, hogy elhal a magzat? és a magzat bármikor elhalhat? Ha elhal a hasban akkor az anya érezz valamit?
Hol találhatok használható információt az anya-magzat (méhen belül) kommunikációval kapcsolatban?
Dr. Raffai féle anya-magzat kapcsolat analízisről valakinek van valami tapasztalata/véleménye/információja?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu