Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség eleje óta minimális...

Terhesség eleje óta minimális barnázás. Van remény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ahogy pozitívat teszteltem,rá 3 napra a munkahelyen vettem észre egy sötétbarna foltot.Azonnal doki,aki csak magnéziumot,rutascorbint javasolt.Folytathatom a munkát közölte. Én azért elmentem táppénzre. Megkerestem másik dokit,az is ugyan ezt mondta,a harmadik írt fel progeszteront.Tegnap kezdtem el szedni csak :( Hétfőtől van minimálisan. Ránézni nem akar senki,mert túl kicsi,majd 1-2 hét múlva. Addig teljesen ideg vagyok.Volt már egy vetélésem,ami így kezdődött és kiürült. :(

Első baba lenne. Kérdésem,hogy reménykedhetek azért vagy ez már biztos rossz jel? :(


2020. máj. 14. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy baj lesz, de ezt senki meg nem tudja mondani. A vérzés terhesség alatt nem jó, de elkezdted használni a progeszteront, az reméljük segít.
2020. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudom nehéz, de próbálj ne idegeskedni mert az se tesz jót. Nekem is volt elég sok barnázás hematóma miatt. Nekem vérzés is volt. Szedtem én is progeszteront, magnéziumot, meg rutascorbint is. Nekem feküdni kellett folyamatosan. Csak wc-re, tusolni, enni kellhettem fel. El is múlt aztán ahogy szívódott fel. Ne is emelj nehezet se. Sok pozitív történet is van neten. Lehet baj is persze, sajnos ezzel is számolni kell, ezt nekem is mondták a kórházban, de erre próbálj ne gondolni. Sok sikert kívánok neked!
2020. máj. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első terhességem elején barnázni kezdtem, kaptam Utrogestant, az első bogyó után elmúlt a barnázás, és sokat pihentem. Mégis missed ab lett.

Mostani terhességem elején szintén elkezdtem barnázni, kaptam Progesteron Exeltist, szedtem Rutascorbint. Kevesebbet pihentem, dolgozni is eljártam, karácsonyi bulin még táncoltam is, mondván, hogy múltkor sem ezen múlt. Teljesen normálisan fejlődött a Babám, pedig egyszer élénk piros vérzés is volt. A 13-14. hétig barnáztam a progeszteron és a Rutascorbin ellenére is. Most 28 hetes a Kishölgy a pocakban :)

Nem attól függ sajnos, hogy van-e barnázás vagy sem, sokaknak van, és lutri, hogy bajt jelez-e. Tudom, hogy nehéz, próbálj megnyugodni, és bízni benne, hogy ez a Baba maradni akar! :)

Nagyon szurkolok!

2020. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!