Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 16 hetes...

Normális, hogy 16 hetes terhesen még csak fogytam?

Figyelt kérdés
Nem diétázok, de nem kívánok semmi édeset, inni is csak vizet szoktam, vagy teát csinálok, gyümölcsöt kívánok sokat, meg főzeléket, levest.
2020. máj. 14. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket a kajákat kívánod és eszed akkor persze, hogy fogytál. Nem törvényszerű a hízás, ha nem kívánod a sajtburgert 3 hónapig folyamatosan akkor nem fogsz sokat hízni.
2020. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ugyanígy vagyok mint te. Napi kb 2 liter vizet iszom. Édességet nagyon ritkán kívánok, viszont tonnaszám enném a gyümölcsöket, paradicsomot...

51 kilóval kezdtem, a 14. hétre lementem 48 kilóra. Most 30 hetesen 54 kg vagyok, a babánk teljesen egészséges, 1 héttel nagyobb méretekkel rendelkezik 🥰


Ahogy az első is írja, nem törvényszerű a hízás... Főleg ha esetleg túlsúllyal kezdted a várandósságot, akkor az is simán lehet hogy végig fogyni fogsz.

2020. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is fogytam, pedig zabáltam és egyszer sem hánytam. A 24. hettől kezdtek feljönni a kilók, de csak 8. Alapvetően vékony vagyok. Szülés után visszanyertem a súlyom, de szoptatás alatt 4 kg feljött sajnos. Lényeg a lényeg, ne izgzlj, a baba kinyeri belőled a tápanyagokat akkor is, ha fogysz.
2020. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is fogytam a 20.hétig 8kg. Aztán a súlyom stagnált a 35.hétig. Szülni plusz 3kg mentem. Szülés után 2 héttel 12kg voltam kevesebb. Ez jól hangzik így, de ehhez az is hozzá tartozik, hogy túlsúllyal kezdtem a terhességet. A 16.hétig rosszul voltam (nagyon) és utána sem volt igazán étvágyam. Ja és a 24.héten kiderült, hogy Terhességi cukorbetegségem van, amit szivesen ettem volna szt a cukor miatt nem lehetett..... 😣
2020. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a válaszokat! :)
2020. máj. 14. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Eddig én is fogytam, most a 15. hétben vagyok. De rajtam azért volt felesleg, meg hányás is volt a 8-10. héten többször is.

Ahogy olvastam, ez normális.

2020. máj. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!