Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után már nyugodt...

Pozitív teszt után már nyugodtan elmondhatom páromnak, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Vagy várjak még vele? És csak akkor közöljem vele miután, a doki is megerősíti? Nem szeretnék csalódást okozni neki, mert régóta szeretnénk már babát.
2020. máj. 15. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A párodnak természetesen. Mindenki másnak csak akkor ha már van szívhang vagy túl vagytok a genetikai ultrahangon.
2020. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a férjemnek már a legelső épphogy kétcsíkos tesztet mutattam, a dokihoz jött velem. Én megmondanám neki.
2020. máj. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Neki elmondhatod, úgyis nehéz lenne titkolni. A családtagoknak elég akkor, ha az orvos is megerősítette.
2020. máj. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De hát az ő ügye is. Persze, hogy mondd el. Képes lennél eltitkolni a csalódást, ha mégsem? Azon is meg kell osztoznotok, ez a közös vállalásotok.
2020. máj. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ahogy reggel pozitivat teszteltem, s mikor haza érkeztem munkából rögtön mutattam neki. Hisz ő is várta az öröm hírt.

Mindenképp mond el neki😊

2020. máj. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!