Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez barnázás? Progeszteront...

Ez barnázás? Progeszteront mellett meddig tart? Lehet nem él már?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy hete teszteltem, azóta hol van barnázás, hol nincs. Dokit hivtam, de lesz@rta.hivtam másikat az is, míg egy harmadik adott progeszteron pótlást. Törlésnél sose volt olyan a papír, de a fehérneműmön még is halványan kevés azóta is van. Lehet, hogy így szárad rá folyás?

Meddig fog ez tartani? Szerdán fogad az egyik doki és rám néz. Addig egyik se akart megnézni, pedig többet is hívtam. :(

Lehet már nem is él?


2020. máj. 16. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerdáig úgyse lát senki bele a méhedbe. Ágynyugalom, és null idegeskedés! A stressz rosszabb az embriónak, mint a felritkulás!
2020. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%

Mivel korai terhesség max.azt láthatja az uh-n, h. a méhfal megvan-e vastagodva, illetve van-e és mekkora a petezsák.

Most tényleg csak reménykedhetsz mást nem tudsz.Pihenj, magnéziumot szedj esetleg, a progeszteront. Ha vérezni kezdenél, ügyelet.

2020. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Tudom nehéz (tapasztalatból írom) de próbálj megnyugodni. Nekem több hétig volt barnázás progeszteron mellett is. Nekem vérzés is volt hematóma miatt, és kórházban is kellett feküdni. Pihenj sokat, ne emelj nehezet, szedj magnéziumot. Drukkolok neked!
2020. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!