Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes terhes vagyok. 2...

13 hetes terhes vagyok. 2 hete rettenetes álmatlanságtól szenvedek?van ra valakinek valamilyen bevált praktikája?

Figyelt kérdés

Gondolom a hormonoktól van de felvilágosított egyik barátnőm hogy a cukrom miatt is lehet.

Előtte éjjel nappal bármennyi alvástól hulla voltam. Megjegyzem 2 kicsim van szóval az nem túl sok óraszámban:) Most 2 hete viszont nem tudok aludni. Érzem,hogy hulla fáradt vagyok ezáltal ingerültebb és kedvtelenebb is. Egyszerűen nem tudok elaludni. Éjfélkor még forgolódok majd nagynehezen elalszom.és jön az a hajnali 2-3óra amikor felkelek és van hogy reggel 5 ig nrm alszom. A kicsim pedig fél 6 vagy 6 kor kel reggelente.

Valaki valami bármi??

Orvosnak szóljak vagy ki mit tanácsol?

Már teljesen készen vagyok.



2020. máj. 17. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, most már 28 hetes terhes vagyok. Voltam cukor terhelésen és jók az értékeim. Talán mostanában egy kicsit jobb, ma pl visszabirtam aludni mikor felébredtem hajnalban. Mikor alszol el este? Próbálj meg kicsit tovább fentmaradni, nálam az bevált.
2020. máj. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenneste 11 ig fent vagyok minimum. Nagyon sokaig nem tudok fent lenni mert a kicsi jobbik esetben is 6 kor kel es addig vagy 5 szor megebred
2020. máj. 17. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamillatea nagyon jó erre. Legalábbis nekem használ.
2020. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok.ha nem alszom végig az egész éjjelt sem vagyok álmos utánna nap.

A napok 99%-ban hajnalban 4fele alszok el és max 9 kor már fent vagyok.

Az orvosom azt mondta normális ez terhesség alatt.jelenleg 27hetes vagyok és az első hetektől már ez van.Mindenki azzal "nyugtat" hogy ha meglesz a baba,nem lesznek ilyen jellegű problémáim.

Átcuccoltam egy másik szobába,így párom kitudja pihenni magát.szóval mi így vagyunk 😄

2020. máj. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!