Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon alacsony hemoglobin és...

Nagyon alacsony hemoglobin és hematokrit 30.héten ?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg a leletem tegnap elött .

Nagyon alacsony az érték főleg a hemoglobin,terhesség elején 97 volt az orvosom azt mondta nem kell vas pótlás.... Erre most 30.hétre 74 lett a hemoglobin.

Ez betegségre utal ?Hetfőn megyek dokihoz


2020. máj. 17. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Foglalkozni kell vele, mert ez felelős az oxigén ellátásért, amivel a héhlepényt is ellátni kell. Erre már mindenképpen kapsz vasat.
2020. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyon alacsony. Nem is értem miért nem foglalkoztak vele. 120 a legalacsonyabb érték, nekem most 114 volt de az első terhességemnel 95 volt a védőnő ki is akadt. Szülésnel sok vért vesztettem, hazaengedeskor 75 volt és nem akartak ki engedni. Rettentően szedultem, szapora volt a szivveresem, fulladtam, borzalmas volt.

Ne vedd fel válláról, szedj maltofert, napi kétszer egyet. Én is azt kaptam és jó volt.

2020. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!