Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gond lehet ez az értékű Tsh?

Polodino kérdése:

Gond lehet ez az értékű Tsh?

Figyelt kérdés

Meg jött a laboreredményem, pajzsmirigy alulmüködés gyanú miatt csináltatott velem a nőgyógyászom.

Most vagyok 17 hetes és a Tsh 4.16-os érték. A tartomány 0.55-4.78 között van, tehát ezek szerint beleférne de mindenhol azt olvasom, hogy sok. Holnap megyek nőgyógyászhoz, de nagyon aggódom hogy baj van. Szerintetek?



2020. máj. 19. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A tartomány nem tudja, hogy te épp terhes vagy. Ez egy normál érték terhesen.
2020. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem ennél magasabb volt, jóval magasabb. Problémamentes, szinte mintaterhességem volt, komplikáció mentes, 3 órás természetes szülésem. Baba is teljesen egészséges.
2020. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ja, más meg a 3-as értékkel elvetél...

De valószínű a nődokid ért hozzá, azért küldött el, és fog felírni gyógyszert. Az értéked terhesen egyáltalán nem jó, 1-2 közt kell lennie! Nekem is alulműködésem volt, még most is van, sajnos az enyémmel nem tudnak semmit kezdeni, így én nem szedem a gyógyszert, de ha babát terveznék, terhes lennék mindenképp beszedném! 6 hetente ellenőriztetni is kell, hogy hogy hat a gyógyszer, ha kell, emelni az adagon!

2020. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Szia, en 16hetes vagyok, alulmukodesem volt terhesseg elottig, aztan a baba miatt lement 0.3ra, havonta nezik, en jobban paraztam mint az endokrinologusom amikor mondtam neki. Allitott a gyogyszeren, igy most 0.75.


HA a dokid holnap soknak talalja, legrosszabb esetben kapsz hormontablettat amit minden reggel ehgyomorra beveszel, utana 30p-ig nem eszel, nem iszol, nem mosol fogat stb.

Ne aggodj, az erteked egyaltalan nem gaz es a baba egesz biztosan jol van.

2020. máj. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De, az értéke GÁZ! Orvos vagy, hogy így ki mered jelenteni, hogy nem gáz? Mert nekem orvos mondta, hogy az! At ft3 és ft4 is számít, de ez akkor is magas!!!!

De tessék:

[link]

2020. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor panikoljunk egyutt! Ma megy az orvosahoz es megbeszelik.
2020. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Az orvos azt mondta, hogy ez babához mindenképpen magas, el is küldött endokrinológushoz. 3. 5-nél alacsonyabb kellene.

2020. máj. 20. 19:02
 8/9 anonim ***** válasza:
nem mondtam, hogy pánikoljunk, de téves biztonságérzetet sem szabad adni!
2020. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyreszt irta h megy ma, tehat max volt egy nyugodtabb ejszakaja,masreszt ezt is en irtam: "HA a dokid holnap soknak talalja, legrosszabb esetben kapsz hormontablettat amit minden reggel ehgyomorra beveszel".

Semmi olyat nem tanacsoltam hogy ez tokeletes, ne menjen sehova, mert en tudom a legjobban.

2020. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!