Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ma vagyok 23...

Normális, hogy ma vagyok 23 hetes 6 napos, de jobban csak fekve észlelem a babát? Ülve, állva nagyon ritkán érzem őt.

Figyelt kérdés

#baba #magzat #24. hét #Csak fekve
2020. máj. 19. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hol tapad a méhlepényed?

Én ma vagyok 24 hetes, hátsó falon tapad a lepény, fekve és ülve nagyon érzem a mozgást, néha már rendesen zavaró. Állva, mozgásban ritkán, akkor szerintem elringatom és alszik. Egyébként meg szerintem mindegy, lényeg, hogy érzed a mozgást.

2020. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

21 hetes vagyok de én is csak fekve érzem, még olyan picike hogy csoda hogy egyáltalán érezni. ☺️ Ne aggódj minél nagyobb lesz annál jobban lehet majd érezni. Állva, ülve, mindenhogy.

Első gyereknél is ez volt, pedig ő aztán mozgott mintha muszáj lenne. ☺️ Boldog babavárást!

2020. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
32 hetesen meg mindig haton fekve erzem csak ;)
2020. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, pont akkor mocorog amikor fekszel, mert megáll a ringatózás amit mozgás közben érez, és nem tetszik neki. Nem? ☺️😄
2020. máj. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is a legtöbbször fekve érzem 😀
2020. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég általános jelenség. Ha a kismama pihen nem ringatja a babát, így ő meg felébred és fészkelődni kezd.
2020. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha sétálsz,felálsz,baba alszik elringatod.ha fekszel akkor érzed mozogin 30.hétől egyre nagyobakat fog mozogni benned
2020. okt. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!