Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez baba mozgás volt?

Ez baba mozgás volt?

Figyelt kérdés
Épp hajnali 3 óra valamennyi van nem tudom el dönteni hogy a baba mozdulte...úgy éreztem mintha nyomná valami belül a hasam ki felé egy részen és ki fele dudorodott, meg néztem a hasam és egy "buborékban" kifele púposodott...de akor most menyi idős lehetek március-álrilis 4ig nem kizárt a teherbe esés esélye... számoltam 7 hetes lehetek de viszont nem lehetek ennél több mert március 19.-24.ig menstruáltam akor most hogy van ez?
2020. máj. 23. 03:40
 1/8 A kérdező kommentje:
Véletlen nem ellenőríztem! márc.-áprl 4.-ig kizárt hogy teherbe essek.) Akor most lehet hogy még március előtt lettem terhes?
2020. máj. 23. 03:43
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen menstruálsz nem vagy olyan idős terhes, hogy rúghatna a baba. Március 25-Április 4 között vagy később éltél védekezés nélkül nemi életet, illetve azóta menstruáltál -e? Egyébként meg csinálj egy tesztet, rögtön kiderül.
2020. máj. 23. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


9het 2napos terhes lehetsz, ha az vagy, terhessegi teszt megmondja.


9hetes magzat ulomagassaga 1.9cm, mindez egy vizzel teli lufi kozepen.


Belmozgast tapasztaltal.

2020. máj. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A baba kb. a 15. hét táján mozdul meg először, szóval inkább bélmozgásod volt.
2020. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Onnantól lehet érezni a baba mozgását, hogy valódi csontja is van. Egy ekkora embriónak még nincsen. Nem az volt.
2020. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
16 héttől mozog érezhetően...van olyan nő aki ugyan ugy menstruál terhesség alatt kb 2 hete csináltam tesztet csak ugy voltam vele hogy még nagyon pici várok vele a 10-12.hétig...a hasam is eléggé nagy ahozz képest tehát akor 3honapos lehetek
2020. máj. 23. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért találgatod, hogy mennyi idős vagy, egyáltalán pozitív a teszt? Mit mond a nőgyógyász?
2020. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ha 3 hónapos terhes lennél, akkor hogy lehetne már a két hete csinált teszted negatív??

Simán csak nem vagy terhes, beképzeled.

2020. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!