Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Április 16.-án volt utoljára...

Lina9654257 kérdése:

Április 16.-án volt utoljára menzeszem. Május 13.-án kellett volna megjönnie, és május 20.-án lett 4 pozi tesztem. Voltam aznap vérvételen hcg: 1053 lett, és a progeszteron: 82 lett. Ezek jónak számitanak? Akkor most hány hetes vagyok?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 08:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem annyi, hogy páromnak a lábszagát nem bírtam, pedig nem volt annyit büdi ☺☺ a derekam nekem is , még panaszkodtam is a gyógyszertárba mert nem használ a hátkrém. Meg hát tudni kell, hogy 12 órát boltban dolgozok, fizikai munkát. Már táppénzen vagyok, remélem nem enged a doki, mert akkor annyi lesz.
2020. máj. 23. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!