Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthattam ezzel a babának?...

Árthattam ezzel a babának? Nőhetett esetleg a hematóma?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok, van egy kisebb hematóma a petezsák mellett. Nem véreztem egyszer sem, feküdni kell, és tilos és pár dolog, többek között a szex is.


Betartjuk, mert a baba az első, viszont! Az éjszaka volt egy álmom, amiből arra keltem fel, hogy orgazmusom van. Nagyon félek, hogy ezzel esetleg a hematóma nőhet, ezáltal baja lehet a babának. Nem volt túl intenzív, de mégis éreztem, hogy összehúzódik a méhem. Nincsenek fájdalmaim, nem is vérzek. Lehet mégis baj belőle?


2020. máj. 23. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem érzel semmit, és nem is vérzel nincs nagyobb baj. Nálam úgy volt, hogy én fel is kelltem, mert nagyon elkezdett fájni a méhem. Nem tudom, hogy az álomnak volt e köze hozzá. De pont akkor kelltem fel, szóval lehet hogy igen. Én aznap véreztem is. Ha meg akarsz nyugodni akkor próbàlj orvoshoz menni. De próbálj ne idegeskedni ezen, mert az se tesz jót. Sok sikert kívánok!
2020. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lesz belőle, nyugodj meg
2020. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ekkortájt nekem is volt 2x orgazmusom álomtól...igaz mi nem voltunk eltiltva, de csak 1x mertünk összebújni a 12. hétig.. Nem lesz gond ne félj!
2020. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!