Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg es a macskak ?

Terhesseg es a macskak ?

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok es a 7 hetesen elvegzett ket Toxoplasma eredmenyem negativ lett. Figyelmeztettek hogy ovakodjak a macskaktol.Most ugy alakult hogy szuletesnapra vagyok hivatalos haza, ahol 3 macska is van,akik ossze vissza masznak mindenen keresztul, es oszinten szolva megijedtem kicsit hogy elmehetek e vagy sem. Mivel keveset tudok a temarol es kicsi korom ota sose volt kontaktusom macskakkal, szeretnek segitseget kerni, mennyire kell ovakodnom toluk egyaltalan ?

2020. máj. 23. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
50%
A toxémia érthetően van felkapva mert a magzattal ocsmány dolgokat művel. De hogy miért a macskákhoz fűződően emlegetik a mai napig, ráadásul ORVOSOK, az számomra rejtély. Főleg mert ezzel bagatellizálják a sokkal valószínűbb veszelyforrasokat
2020. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!