Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen mekkora a terhes...

18 hetesen mekkora a terhes pocak?

Figyelt kérdés
Képeket is küldhettek☺️

2020. máj. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni..nekem 18 hetesen rendesen nagy hasam volt, most 27 hetesen olyan mint egy 35 hetesnek. :D ismerősömmel egy hét van köztünk,neki meg szinte semmi nem látszott..
2020. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én vékony alkatú vagyok és ennek ellenére sem látszik semmi
2020. máj. 23. 18:16
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Gyerekkel olyan voltam, mint aki bekajált


2. Gyerekkel meg mint aki szülni megy


3 kg volt rajtam mind2 esetben

2020. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem se látszott semmi 18 hetesen, én is vékony alkatú vagyok.

21 hetet töltöttük ma, most úgy nézek ki, mint aki hasra hízik. Én már egyértelműen látom! De ifegeneknek nem hinném, hogy feltűnne.

2020. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon valtozo.

Vekony alkatu vagyok, elso ket gyerekkel semmi sem latszott meg ekkor, a harmadik babaval talan valami, de nem terhesnek neztem ki, inkabb csak puffadtnak.

2020. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 16 hetesen látszott, pedig alapból is van egy kis hasam. Most csütörtökön leszek 18 hetes, aki nem tudja, hogy baba, hiheti azt, hogy ekkora a hasam, de én egyértelműen látom, és a család is.
2020. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24hetesen volt az, hogy ne haragudjak, nem vagyok terhes? Addig kb semmi nem látszott.
2020. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!