Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még esély? Lehetek még...

Van még esély? Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Számításaim szerint hétfőn léptem a 8.hétbe. Most szerdára kaptunk 1.ultrahangra időpontot.

Nagyon izgatottak voltunk hogy megláthatjuk a pici embriót. De a legnagyobb döbbenetünkre csak üres petezsákot látott az orvos. Már menszesz előtt 2 nappal pozitívat teszteltem, aztán jöttek a tünetek is. Azt gondoltuk minden a legnagyobb rendben. Azóta sem jött meg. Szerintetek van még esély? Hétfőn megyünk az én orvosomhoz mert eddig ő nem dolgozott így nem tudott fogadni. izgatottak voltunk hogy megláthatjuk a pici embriót. De a legnagyobb döbbenetünkre csak üres petezsákot látott az orvos. Már menszesz előtt 2 nappal pozitívat teszteltem, aztán jöttek a tünetek is. Azt gondoltuk minden a legnagyobb rendben. Azóta sem jött meg. Szerintetek van még esély? Hétfőn megyünk az én orvosomhoz mert eddig ő nem dolgozott így nem tudott fogadni.



2020. máj. 23. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Esély van, amíg nem vérzel, de sajnos nem sok.
2020. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Arra ügyelj telt hólyag legyen uh.-on!

Jobban fogja látni.

Drukkolok

2020. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez érdekes amit írsz! Én pont mielőtt bementem a vizsgálóba közvetlenül előtte mentem el mosdóba. Bár direkt megkérdeztem azt mondták nyugodtan elmehetek.
2020. máj. 23. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem pisilted ki az embriót, úgyhogy a lényeg szempontjából egyáltalán nem érdekes.
2020. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem pisiltem ki csak talán esélyes hogy ezért nen látszódott...
2020. máj. 23. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Hüvelyi ultrahanghoz üres húgyhólyag kell, hasi ultrahanghoz teli hólyag!
2020. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval jól tetted, mert ilyenkor hüvelyen keresztül nézik.
2020. máj. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hasi és hüvelyi ultrahangot is csináltak de sajnos csak egy 24 mm-es üres petezsákot láttak
2020. máj. 23. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!