Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő a normális ha...

Mennyi idő a normális ha késik? Nekem eddig 15.-én jött meg, aztán már 2 hónapja 19-20. Viszont ebbe a hónapba még semmi. késik 4 napja Vettem 2 tesztet és mind a 2 negativ lett. Szerintem már kimutatná ha terhes lennék.

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy kezdjek-e aggódni, vagy sem.

Egyébként semmi “terhességi tünetem” sincs. Néha fáj alul a hasam “mintha megjönne” de ez már 1-2 napja így van hogy néha picit fáj.

Mellem sem duzzadt meg, és nem is fáj, csak az is olyan mint amikor megjön ha hozzá érek picit fáj.

Tudomásom szerint az “előváladéktol” nem lehet teherbe esni, (vagy) csak nagyon kicsi rá az esély. Mivel vettem tesztet és negativ, igy ez kizárva.

Nagyon remélem hogy tudtok segiteni vagy megnyugtatni.


2020. máj. 24. 08:02
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Miért lenne kizárt? Nekem egy hete késik, konzultáltam orvossal telefonon, kaptam időpontot, lehetek terhes ha későn ovuláltam...
2020. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Egyrészt, ha mindig 15-én jön meg, akkor a ciklusod váltakozó.

30-31 napos.


Ha voltatok együtt a ciklus 13-17. Napján akkor nagyobb eséllyel hetesz terhes

Többo napon se kizárt

2020. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Mindig 15-én jött meg, és két hónapja 19én. Biztos bekavart a rövid február...
2020. máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A másik hülyeség, hogy előváladéktól nem lehet, vagy nehezebb teherbeesni. Kérdem én, hogy miért? A petesejted ott áll éd azt mondja, hogy figyu, te ne légyszi, mert előváladékból vagy?
2020. máj. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előváladéktól is teherbe lehet esni.
2020. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
terhes voltál?
2022. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!