Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron mellett néha...

Progeszteron mellett néha barnázás+folyás? Meddig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A terhesség elején barnázás miatt,illetve korábbi vetélés miatt az orvos felírt azonnal progeszterone exeltis-2x1-t.

Szedése mellett pihenek,vitamint,magnéziumot szedek. Még is továbbra is néha minimálisan barnázok, sárgás folyásom van,melynek a széle sötét sárga/narancssárga,néha barna. Orvosnál voltam. Nem mondott semmi mást.Kontroll másfél hét múlva lesz.

Megnyugtatót tud valakit?


2020. máj. 24. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél 3. napra elmúlt a barnázás. A másodiknál még 2. héten is vissza-visszatért ha kicsit többet csináltam, de ott akkor még a méhlepény is nagyon mélyen volt.

Ha a doki nem mondta, hogy baj lenne akkor biztosan nincs. Függ attól is mi okozza a vérzést. De ha adott gyógyszert és betartod az utasításait se ő se te nem tudtok többet tenni. Várni kell. Tudom idegörlô, 2x csináltam végig, de nincs más mód.

2020. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mizu veled kèrdező? Mi törtènt vègül?
2023. máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!