Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Afta a szájban, sós vízzel...

Afta a szájban, sós vízzel oblogetes vagy hívjam fel az orvost vagy vedonot, esetleg gyógyszertárba is elég bemenni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy valami olyat ettem, vagy mivel van fogszabalyzom, az irritálja, de most vettem észre evesnél, hogy fáj es lattam, hogy a nyelvem oldalán vagy egy apró kis hólyag. Ez árthat vajon a babának?

2020. máj. 27. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem árthat. :) Elég a gyógyszertaros tudása.
2020. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi gingisol-lal kezdtük a gyereknek, nem tudom, hogy terhesen lehet-e. Függ a trimesztertől is. De kamillás öblögetés nem árthat. Én a védőnőt kérdezném...
2020. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2020. máj. 27. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Én gyerkőcöm hajlamos az aftara, mi Tantum verde spray-t használunk rá. Úgy tudom terhesség alatt is használható.
2020. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Anaftin is jó.
2020. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!