Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még rajtam kìvül olyan...

Van még rajtam kìvül olyan kismama aki szeles időben egész állò nap keményedik? 35 hetes vagyok, félek megszülök.

Figyelt kérdés
Már több napja ilyen az idő és egyre rosszabb, napròl napra többet keményedik. Hiába pihenés, magnezium...nem hat semmi. Mikor lesz már normális időjárás? :(

2020. máj. 29. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel. Vannak akik túlhordják, frontok ide vagy oda... szóval ne aggódj, attól nem lesz jobb.
2020. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feküdj amennyit csak tudsz és sok magnézium. És ne gondolj ilyenre mert bevonzod
2020. máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

38. hét végén vagyok, második babával. 36 hét óta nyitva a méhszáj (akkor volt 1 ujj), jóslók jönnek mennek, rosszullétek kínoznak, egész nap keményedek, de a kisasszony köszöni jól van odabenn.

Ez az amit senki soha nem fog tudni megmondani, hogy a következő pillanatban elindul e egy baba vagy sem. Pihenj amennyit tudsz, mást nem tudsz tenni.

2020. máj. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly a legbrutálisabb frontok idején voltam 36 hetes. Heteken át egymást követték a frontok, mindenki a családban vagy migrénnel küzdött, vagy a háta fájt, vagy aludni nem tudott, két kismama is megszült korábban az ismerősi körben. Az orvosom nekem is mondta, hogy készüljek, van rá esély, hogy ez az idő elindítja, keményedtem is rendesen. Minden reggel úgy keltem, hogy na, talán ma! A kocsiba bekészítve a táska, férj egész nap otthon (amúgy az ország másik felén...), és vártunk. És még mindig csak vártunk. Gyerek sehol. A kisasszonyt 41+3 napra indítani kellett, mert nem volt egészen rendben a lepény már, nem merték tovább hagyni. Úgyhogy semmi következtetést ne vonj le, egyáltalán nem biztos, hogy beindul.
2020. máj. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, nem aggòdok csak nagyon kellemetlen. Az első terhességemnél ilyet nem tapasztaltam. Volt elvétve egy két keményedés, de ez nagyon durva. Köszönöm a válaszokat.
2020. máj. 29. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!