Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti hogy győzitek le...

Kismamák ti hogy győzitek le a félelmeiteket, azzal kapcsolatban, hogy a babátokkal minden rendben van illetve minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
Jelenleg 28 hetes terhes vagyok, de volt már egy 20 hetes vetélésem és nagyon félek, hogy nehogy valami baj legyen megint.
2010. júl. 30. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Mindig újabb és újabb félelmekkel kel megküzdeni. Amikor megszületik, akkor is. Ahogy nő, akkor is. Ha közösségbe kerül, akkor is. Ez így lesz mindig, attól a pillanattól, ahogy szülővé válsz.

Illetve, már korábbtól.


Gondold azt, hogy minden rendben lesz. Látod magad előtt, ahogy átöleled, és minden rendben, így kerek minden.

Elképzeled csecsemőként, ahogy eszik, alszik, mosolyog.

És mindvégig mindig egy lépéssel előre.

2010. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. júl. 30. 18:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnálom a vetélésedet, Nekem a 14 héten volt, de az kispista a tiédhez...:-(


Én is rettegek, néha megengedem magamnak azt a luxust sírok, amit nem bánok, mert kieresztem a gőzt, de összességében Én úgy teszek, ahogy az első válaszadó írja, egyik lábamat teszem a másik után, és mindig csak a következő vizsgálatra, feladatra koncentrálok, és mondogatom, hogy minden okés lesz, és sokat dumcsizok a babámnak, hogy Én mindent megteszek, próbáljon még bennt maradni.

Bár ez mától nem igaz,:-))), mert a 38 hétbe léptünk. :-)


De már Te is túl vagy a nehezén, a rettegett 20 héten!!!


a másik kérdésed, hogy majd ha kijön rendben lesz-e...hát igen, ezzel még meg kell küzdenünk, de a villám se csak 2x ugyanoda, Én reménykedek, és szorítok Neked is!


Minden jót!

2010. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!