Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor csinálnak vérvizsgálatot...

Mikor csinálnak vérvizsgálatot, mikor irnak ki nekem terhes vitaminokat, mikor kuldenek vizsgalatokra? 8hetes vagyok es eddig csak UH volt, illetve az hogy majd védõnõhöz kell mennem semmi más

Figyelt kérdés

Mást mindenfele küldenek, mennek mindenféle vizsgálatokra, nálam eddig semmit sem néztek, pedig ejszaka majdnem semmit sem alszok, enni is alig tudok a rosszulletek miatt, ès a talpam rettentõen viszket.

Veletek mikor kezdtek el foglalkozni


2020. jún. 2. 18:35
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Védőnőhöz magadtól is mehetsz ha élő terhesség van!

Viszed az uh leletet, mondod hogy Jó napot kívánok terhes vagyok és elmondja mi a teendő, megkapod a kiskönyved, stb.

Plusz háziorvos..

Gratulálok a pocaklakóhoz 🙂

2020. jún. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%

Mit szeretnél 8 hetesen? Ugráljanak körbe? Vagy valami csodát hogy elmuljanak a terhes tünetek?

Vitamint nem az orvosnak kell írni. Bemész a gyógyszertárba, megveszed és beszeded.

Vizsgálatok az uh-n kívül csak bizonyos terhességi héten vannak. Pl genetikai ultrahang és vérvétel 12 hetesen. Előtte semmi. Ilyen nagy ultrahang van összesen 3. Labor ezen kívül 1 cukorteehelés. Ha nincs más betegséged mert pl pajzsmirigyesnek havonta van vérvétel. Aztán majd a végén lesz heti szinten áramlás vizsgálat.

2020. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Szívhang után a védőnő kiállítja a kiskönyved, azzal elmész a háziorvosodhoz, aki a kiskönyv egyik oldalának lepecsètelésével kiadja a beutalót a laborra. Azt elintèzed, utána 12 hetesen első genetikai ultrahang. A rosszullètre senki nem tud adni semmit, esetleg szedj B6-ot. Vitaminokat nem fognak kiírni, választasz egyet ès szeded.
2020. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
koszi szepen:) Akkor vérvizsgalatra mikor es ki kuld es terhes vitaminokat ki ír majd nekem, es mikor?
2020. jún. 2. 18:42
 5/44 A kérdező kommentje:

Az elsore valaszoltam, kozbe ti is irtatok.

Nem akarok semmibol sem kimaradni .

2020. jún. 2. 18:44
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvos ad beutalót vérvételre, te meg be mész a gyógyszertárba és veszel egy terhesvitamint pl Elevitet.
2020. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam ha nincsen-e mas bajom ha soha (majdnem) nem csinaltak semmilyen vizsgalatot
2020. jún. 2. 18:46
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Vitamint senki sem ír. Gyógyszertárba bemész és meg veszed, nem kell recept. Ha megvan a kiskönyved, elmész vele a háziorvoshoz aki elküld majd vérvételekre.
2020. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
A háziorvosnal voltam mult heten es azt mondta hogy nem o kell adjon beutalót
2020. jún. 2. 18:47
 10/44 A kérdező kommentje:
Rendben csak mindig olvasom hogy ilyen-olyan laborvizsgalatra mennek, csomó mindent vizsgálnak , én nem vagyok képben egyáltalán ,nem tudom mit kell csinálni
2020. jún. 2. 18:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!