Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik Dm-es terhesvitamint...

Melyik Dm-es terhesvitamint szeditek? nagyon sok jot olvasok arról hogy jók a Dm-es terhesvitaminok, de melyik az?

Figyelt kérdés
DM
2020. jún. 3. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van több is? Én csak egyet ismerek, valami A-Z Mama a neve.
2020. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

A DM-es azért olcsó, mert rosszul szívódó, vacak vitaminok vannak benne. Ezt is többször megvitatták már ezen az oldalon is... Havi 3-5000 egy normális terhes vitaminra ne legyen már sok...

Lehet jönni az "ezt szedem és tökéletes a vérképem" hülyeségekkel, vitamin nélkül is lehet tökéletes, mivel az étkezés baromi fontos, és itt most plusz vitamimok, nyomelemek bevitele a lényeg, és, hogy a magzathoz is eljusson, aminek el kell...

2020. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

2-es, millionan szedi ezt a vitamint es semmi gond nincs vele... Nem kell leszolni, aki ezt szedi.

Tényleg olcsó, es van benne minden ami kell. Es tökéletes volt a verkepem, problémamentes a terhessegem, es egészséges ges a babám(vajon mi mással lehetne alatamasztani, hogy van minden a szervezetben, ami kell?)

En ajánlom, szerintem nem érdemes többszöroseert megvenni egy másik vitamint, amiben ugyanezek vannak.

2020. jún. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Pont ezt mondtam, aki nem szed vitamint, annak is lehet tökéletes a vérképe, hiszen táplálékból is szívódik fel sok fontos dolog... És aki vitamint sem szed? Annak is lehet egészséges gyereke, csak szerintem pont ezen nem spórolni, mivel, mint írtam, vitamin és vitamin között is nagy különbség van, nagyon nem mindegy, milyen arányban szívódik, milyen formában van az adott készítményben, stb. Mit gondolsz, a lidl futószalag mellett kapható párszáz forintos C-vitamin is ugyanazt tudja, mint egy normális, mondjuk BioCo, Béres, vagy hasonló C-vitamin? Kb ugyanez a különbség egy normális terhes vitamin és egy DM-es vacak között... szívódik belőle nyílván valami, de nem hasonlítható össze mondjuk egy Trimeszterrel... De szedje, aki akarja, és nem tömök magamba ilyeneket, fontos a babám egészsége.
2020. jún. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

Én összetevő alapján döntöttem, fontos számomra, hogy jól hasznosuló, jól felszívódó vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmazzon a készítmény.

Összehasonlítottam a különböző terhesvitaminokat, nekem ezek után nem szimpatikus a DM vitamin, sem a Jutavit és társai, és egyik sem, amiben folát helyett sima folsav van.

De ez az én egyéni véleményem. Ettől másnak természetesen lehet ez a készítmény megfelelő.

Én a GAL babavárót ill. multivitamint választottam.

2020. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

2. Pont h jobb volt a vérképem vele mint az elevittel rs femibionnal

Orvosom aki Czeizeles doki is javasolta

2020. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon ügyes az orvsod, de fogjuk már fel, hogy a vérkép még nem minden... Szedhetsz bármit, ha mellette csak szemetet eszel, és fordítva... Nem tudom, hogy az elevitet, meg a femibiont mikor, mennyi ideig szedted, de azt is figyelembe kell venni, hogy a vitaminok nem 2 nap alatt hasznosulnak. Nekem amúgy teljesen mindegy, ki mit szed, véleményem attól még van a vacak vitaminokról.
2020. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak, hogy végre valaki a kérdésre is válaszoljon: a dm-es terhesvitamin neve Mivolis. Itt a link hozzá: [link]


Én 1 hónapig szedtem, majd a nőgyógyászom tanácsára gravida optimára váltottam. Ahogy már fentebb is írták, fontos, hogy folát és ne sima folsav legyen benne, mert ez könnyebben és jobban hasznosul.

2020. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
En is a Gravidat szedtem orvosi javaslatra. Meg szules előtt is tokeletes volt a verkepem bár en amúgy is egészségesen táplálkozom.
2020. jún. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

Bennem a Gravida nem maradt meg

Bevettem 10 percre rá kihántam

2020. jún. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!