Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt más is úgy, hogy délelőtt...

Járt más is úgy, hogy délelőtt és kora délután még rendes kerek terhes pocakja volt késő délutánra pedig ez sokkal lentebb ment (laposabb lett)?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok. Délelőtt feszült rajtam a ruha, most pedig lóg, nem is látszik benne a hasam

2020. jún. 3. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Puffadás
2020. jún. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony, nálam is volt ilyen mikor kivételesen nem voltam felpuffadva 😄
2020. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez már nem felpuffadás. 21 hetet töltöttem már a 22ben vagyok. Kb a 15 heten vettem eszre hogy nol a hasam. Vagy hetrol hetee jobban felpuffadnek? Amúgy is a puffadás pont fordítva szokott lenni nekem estere tunt el pont a hasam. Közben máshol is feltettem ezt a kerdest es sok kismama azt irta hogy maskepp fodrult a baba es elbujt a hasamban mert meg van helye. Reggelre egyebkent “vissza nott” :) teszek fel kepet. Az elso ket tegnap este a masodik ma reggel [link]
2020. jún. 4. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez durva, lehet beparáztam volna, ha nekem így eltűnik. :D
2020. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én is beparáztam azért tettem fel a kérdést :D mondjuk szerencsére a mocorgást ugyan úgy éreztem ugyhogy sejtettem hogy nagy baj nincs csak nagyon fura volt hogy hova tunt a hasam
2020. jún. 4. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes dolgokat tudnak produkálni a kis manók. :D én 19 hetes vagyok, kb 2 hete látom azt, hogy jobb oldalon nagyobb a hasam, gondolom ott szeret inkább lenni. 🤷‍♀️
2020. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már szülés után vagyok. Mocorog a baba össze vissza azért lehet. Nekem pl az utolsó hetekben, olyan pózokat meg alakokat vett fel a hasam, hogy a férjem azt hitte szét durranok. Tud ez nagyon ilyesztő lenni bármelyik szakaszba, de ne aggódj, ha érzed, hogy mozog akkor nincs baj. Később figyeld meg ha fura pózokba áll a hasad, lehet fura pózba fog aludni.Legalábbis nállunk igy van. Kisfiam 3 hónapos, hihetetlen pózokat vesz fel alvás közben. De lehet ez csak véletlen.
2020. jún. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!