Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11hetes terhesen kezdenek...

11hetes terhesen kezdenek kicsik lenni a melltartoim. Kismama/szoptatós melltartobol honna tudjam, milyen méret lenne a jo?

Figyelt kérdés
Illetve gondolom, meg egyébként is fog nőni, valamint nyilván nincs lehetőségem felpróbálni hanem neten kellene rendel nem. Esetleg valaki tud segíteni?

2020. jún. 4. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat így sajnos próba nélkül kérdéses. Szerintem egyelőre vegyél kényelmes sportmelltartókat eggyel nagyobbat mint eddig és akkor vegyél szoptatósat ha már latod hol a vége. De ezt így látatlanban senki nem fogja neked megmondani, mekkora lesz a te melled. A sportmelltartó egyelőre azért jó mert az azért rugalmas uh nem annyira kötöttek a méretezések.
2020. jún. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen köszönöm! Persze ezt gondoltam h ott nem kapok konkrét valaszt, inkább csak az elméletre gondoltam, de nagyon jo valaszt adtál, h csak vegyek egy mérettel nagyobb sport melltartót ez nagyon klassz ötlet
2020. jún. 4. 16:44
 3/4 khniki ***** válasza:
Én 9 hetesen cseréltem a 75B-t 80C-re. Ezt hordtam terhesség végéig. Viszont mikor szoptattam, még nagyobbak lettek a cickók, akkor lett csak szoptatós melltartóm a megfelelő méretben. Nem érdemes előre vásárolni.
2020. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoptatós melltartóból is van sport melltartó szerű, én azt hordom. Az rugalmas, abba még akár nőhet is a mellem, az sem gond, nyúlik hozzá az anyag.
2020. jún. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!