Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cistám volt . Elment a cista,...

Cistám volt . Elment a cista, terhes lettem . 4 napos lehetek de nagyon fáj az alhasam és wczni sem tudok rettenetesen fáj miez ?féljek töle? Mit kezdjek vele , lehet valamit szedni rá? A babának baja lehet e ebböl?

Figyelt kérdés
Egyszer elvetéltem , fogamzásgátlot szedtem 1 évig utána gyermeket szerettem volna de nem estem meg elmentek a dokihoz, cistát találtak ,jóindulatút. Rá 1 hétre elment és terhes lettem a teszt kimutatta, de a hasam alja nagyon fáj görcsölök, és az egyik derekam is de a legjobban a fenekemnél. Nagy wczni szeretné de rettenetesen fáj... mikor pisilok akkor a hasam fáj. Mikor felállok vagy leülök a fenekembe benn nagyon hasít ... és nagy wczni sem tudok ... valaki segitene miért? És a picinek baja ebböl lehet e?

2020. jún. 5. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen tüneteim, akkor voltak amikor méhen kívüli volt.
2020. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vagy 4 napos? A nemvárt óta telt el 4 nap?
2020. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mást nemtudnátok segíteni?? Jajj csak nelegyen méhen kivüli ...azt mondják 2sodszor is elvetélek már nem lehetek terhes jajj
2020. jún. 5. 23:56
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Neked hány derekad van?
2020. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
4 napos terhesseg?? Olyan nincs. Hogy szamoltad hogy 4 napos?
2020. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben orvos tud segíteni. Remélem, hogy nincs baj. Én csak arra válaszoltam, amit leírtál tüneteket.
2020. jún. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Aki terhes volt már annak ilyen tünetei ?? Nem tudott wczni??
2020. jún. 6. 00:17
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Először is nyugdíja meg.


A 4 napos azt jelenti, hogy 4 napja késik?

Szedsz magzatvédőt vitamint? Az okozhat szorulást a benne lévő vas miatt, de alapban terhesség jele lehet a szorulás

Különben pedig volt egy vetélésem, aztán született egy lányom. Aztán megint vetélés, megint született egy lányom, most pedig 2 kémiai terhesség és egy vetélés után újra pozitív a tesztem. Van aki számtalanszor vétel, mire megmarad a baba. Nyugi nyugi nyugi ez a legfontosabb

2020. jún. 6. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ezt a szöveget Jar Jar Binks írta.



Menj el orvoshoz, és kiderül. Meg igyál egy kis szilvalevet.

2020. jún. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te most trollkodsz? Miért nem válaszolsz a kérdésekre?
2020. jún. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!