Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt hanyadik...

Terhesség alatt hanyadik hónapig lehet uszodába, strandra menni?

Figyelt kérdés
Neten mindenfélét olvastam, ti szoktatok járni?

2020. jún. 8. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Extra para kismama voltam, nem mentem vízbe.
2020. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én nem mentem, jobb a békesség alapon. Nem ér annyit a dolog, egy nyarat ki lehet bírni strand nélkül
2020. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Én sem jártam egyáltalán.
2020. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mentem mindenhova, főleg természetes vizekbe. Nem lett semmi baj, nem gondolom hogy innen kapnál fertőzést de ha félsz, inkább ne menj. Nem azért mert bajod lesz, csak utána azon fogsz parázni.
2020. jún. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 27 hetes, strandra nem megyek, itthon a medencében fogok fürdeni illetve majd a Balatonban nyaralàskor (akkor leszek kb. 32 hetes).
2020. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 khniki ***** válasza:
100%
Bármeddig mehetsz. A lényeg, hogy ha nem természetes vízbe mész, hanem uszodaiba, utána este tegyél be egy hüvelyflóra helyreállító kúpot.
2020. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bogus20 ***** válasza:
Meleg vizet nem ajánlom ha hajlamos vagy gombára, a hideggel meg az volt a bajom, hogy nem tudtam bálnaként olyan gyorsan úszni, hogy ne fázzak.
2020. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 39.héten még elmentem leúszni az 1 km-t. Utána féltem, nehogy az uszodában induljon meg a szülés. A második terhesség alatt meg vinni kellett a már meglévő gyereket strandra. Pontosabban nem kellett, de a kánikulát könnyebb volt vízközelben átvészelni.
2020. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én csak természetes vízben fürödnék, de én alap esetben is hajlamos vagyok összeszedni valamit. Mit mondd az orvosod?
2020. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Én sem mertem,kibírtam. Térdig lehűtöttem magam. Meg a tarkóm vizeztem. Néha letusoltam. De belemenni a vízbe féltem. Pedig én még semmit nem kaptam el soha strandon,de kismamának parás voltam. A nőgyógyászomat is megkérdeztem. Annyit mondott inkább ne. De tényleg össze vissza beszélnek a dokik,mert a barátnőm orvosa meg azt mondta neki menjen nyugodtan. Ő járt heti 2-szer uszodába...minden okés volt,semmi baja nem lett a babának.
2020. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!