Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek jott be a baba nemere...

Kinek jott be a baba nemere valo tippeles a terhessegi tunetek altal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az edes vagy savanyut kivan, vagy hogy vannak e rosszulletek akkor lany ha nincs akkor fiu? Stb..


Extra kerdes: Olvastam hogy van olyan teoria is ahol a baba fejformajabol tippelik a nemet. Ha kereken ivelt lany ha elesebb es nem szabalyossan kerek akkor fiu.



2020. jún. 8. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az, hoyg ki mit kíván meg mennyire van rosszul, csak babona, nekem 4 gyerek közül egynél sem stimmelt.

A gyerek fejét meg csak akkor lehet rendesen látni, ha már megszületett, akkor meg eleve tudod, milyen nemü

2020. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
50% esélyed van rá, hogy eltaláld a nemét. Véletlen egybeesés, ha pont megfelel a babona által leírt tüneteknek, nem szabad rá adni.
2020. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

A családban és ismeretségi körben az “vált be”, hogy a hányinger végül lányt jelentett, aki nem émelygett annak fia született. Nekem is fiam született, én sem voltam hányingeres.


Én úgy tudom, hogy tudományosan alá van támasztva, hogy ha ovuláció előtt van együtt a pár és a katonák túlélik a várakozást, akkor nagy eséllyel lány születik, mert a női kromoszómával rendelkező ivarsejt tovább bírja. De kiemelem újra: NAGY ESÉLLYEL. Azaz nem garantált.

2020. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elsö gyerek: savanyú ételek kivánása, sok hányás - lány lett

Második: semmiféle kívánás, nem hánytam - lány lett

Harmadik: édességek kívánása, sok hányás - fiú lett.

2020. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Állandóan az édeset kívántam, kerek volt a hasam és fiam lett. 🤷‍♀️ Anyu is Azt mondta hogy tuti lány lesz. Majd elajult mikor meglatta UH-n a kukacat 😁
2020. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél 22. hetig hanytam, csokit, edeset nem kivantam abszolut, lany lett.


Masodiknal semmilyen rosszullet vagy hanyinger nem volt, tonnaszamra tudtam volna ennina csokit, lany lett. :)

2020. jún. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Babonákat ne vedd száz százalékra,mert hiedelmek. mindegyiknek fele-fele az esélyek aránya.valakinek pont hiedelmek bejönnek az véletlen
2020. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Babona szerint ne élj! Nem igazán tudatjuk milyen nemű lesz a gyermekünk csak találgatni tudunk pl, első terhességem csokit és kovi ubit ettem egyszerre sose volt hányingerem és hányásom rosszul lét sem mint aki nem is terhes fiú lett. Ugyan így ettem és panaszmentes voltam lányom született :)
2020. jún. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Penteten megyek orvoshoz, akkor derul majd ki a baba neme ha megmutatja magat.

Nekem is mindenki masra tippel:D

Koszonom a valaszokat!!

2020. jún. 9. 09:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem most mindenki lányt mond ránézésre vagy megérzés alapján. A kisfiamnál is mindenki lányt várt, fiú lett 😀 Én ezekben nem hiszek, majd az Uh-n kiderül.
2020. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!