Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az embrió kezdemény mit...

Lina9654257 kérdése:

Az embrió kezdemény mit jelent? 5+4 naposan voltam uhn. Szabályos 8mm petezsák, szikhólyaggal, és embrió kezdeménnyel. De a papíromra nem írta rá, hogy " embrió kezdmény" csak mondta. Akkor már ő látta h kezd a baba alakulni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, látta de még se szívhang se semmi.
2020. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen ezek az adatok voltak 5+3-on. 8mm petezsák embriokezdemény. Ma voltam újra, már 1.9 cm a baba és van szívhangja. 8+4 😊
2020. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én is 8+4-en megyek legközelebb uh-ra azaz hétfőn. Olyan nehéz kivárni. Nehezen telnek a napok. Úgy izgulok , hogy ott lesz-e a baba, lesz- e szívhang. Örökké valóság kivárni :)
2020. jún. 9. 13:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is nagyon izgultam. 9re volt időpontom de csak 10:15kor kerültem be. Már az agyvérzés kerülgetett 😅 De szerencsére minden rendben 🥰
2020. jún. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De jó nagyon örülök , és boldog babavárást kívánok ;)
2020. jún. 9. 13:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Neked volt más vizsgálat uhn kívül? Nem mért vernyomást, súlyt?? Stb??...
2020. jún. 9. 14:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, semmi. Kaptam papírt amivel majd a védőnőhöz kell menni, és ennyi.
2020. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Majd vérnyomást, súlyt a védőnő fog mérni havonta. Ha lesz szívhang a doki ad papírokat amivel mehetsz a védőnőhöz
2020. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na okés. Köszönöm a segítséget aranyos vagy :)
2020. jún. 9. 17:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagyis jelen állás szerint a védőnő még nem mér semmit, legalábbis nálunk. Én tegnap hívtam fel, hogy ki kellene állítani a kiskönyvet, telefonon keresztül töltöttük ki az adatokat, magamnak mértem súlyt és vérnyomást amit Ő beírt, holnap pedig bedobja a postaládámba a kiskönyvet. Tök röhej hogy még mindig nem találkozik személyesen, pedig ismerjük egymást, 3. gyerekem lesz.
2020. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!