Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közel van a szülés? Ezek már...

Közel van a szülés? Ezek már jelek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete vizesedik a bokám. Sok a savam. KB 4-5 napja naponta többször hígabb székletem van. ( a szokásos napi 1 szokott lenni normális). Aludni pár napja alig tudok. A baba kevesebbet is mozog. A napi 10 mozgás bőven megvan de előtte sokkal aktívabb volt. Párom szerint a hasam is lejjebb van. Josloim nincsenek.

2020. jún. 9. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem azt jelzik hogy mindjárt szülni fogsz, csak azt, hogy a terhesség végén jársz. De nyilván attól még egyáltalán nem biztos, hogy mindjárt szülni is fogsz 1-2 napon belül.
2020. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán jelek de ettől beindulhat a szülés mindenféle jel nélkül akár ma éjjel is.

Jóslók nélkül is beindulhat, nekem 5-6 hétig is voltak, barátnőmnek egyáltalán nem voltak, nem jelent semmit.

2020. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló tüneteim voltak a 38. hét végétől, de csak a 40+4. héten szültem
2020. jún. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!