Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség esetén a nemvárt...

Terhesség esetén a nemvárt menstruáció előtti 1-2 napban mindig tünet a megnagyobbodó, feszülő mell? Nálad, hogy volt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. jún. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem feszülni feszült és érzékeny volt, de az minden menstruáció előtt. Ezúttal viszont kitartott nagyjából a 14. hétig (mint a rosszullétek kb). Viszont megnagyobbodni még mindig nem nagyobbodott meg, pedig 34. héten vagyok. Ugyanazokat a melltartókat hordom, mint a terhességem előtt. Csak most már legalább nem (úgy) fájnak a melleim.
2020. jún. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekem menzesz előtt is feszültek, fájtak. Viszont nem várt után egy héttel kicsik lettek a melltartóim...amúgy sincs kis mellem. (95 DD) De már remélem nem nőnek tovább, bár még csak 9 hetes vagyok. 😅
2020. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. A terhesség alatt az ég világon semmi nem történt a mellemmel
2020. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekem később fájt, több hullámban. Nagyobb nem igazán lett, pedig már 27 hetes vagyok.
2020. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik terhességnél sem volt ilyen tünet, inkább csak a mellbimbóim voltak nagyon érzékenyek.
2020. jún. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem feszültek vagy nagyobbodtak meg a melleim, csak a mellbimbóim fájtak nagyon/lettek érzékenyek.
2020. jún. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!