Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi vált be a terhességi...

Mi vált be a terhességi hányinger/hànyás enyhítésére?

Figyelt kérdés

Kedves Mamik.

9 hetes kismama vagyok, egész nap hànyingerem van és kb 5-6-szor hányok egy nap. Éjszaka is felébredek arra, hogy hányingerem van. Pròbáltam a gyömbéres üdítőt meg mindenféle más innivalòt, kekszet , gyümölcsöt de semmitől nem jobb, mindentől undorodok még a víztől is. Ne ítéljetek el de egyszerűen úgy érzem, hogy nem bírom tovább, tegnap este álomba sírtam már magam. Nem tudok boldog lenni, itthon vagyok egész nap, még a boltig sincs sokszor erőm elmenni. Kérlek adjatok tippeket amivel picit könnyebbé tudnám ezt tenni.

Köszönöm!



2020. jún. 11. 11:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem sajnos semmi. 16hetig napi 2-3szor hánytam mindent amit ettem ittam szinte, egyedül ami után minimálisat jobb volt az a hideg buborékmentes víz, nekem sem a gyömbér sem a hasonlók nem segítettek, csak a türelem, gratulálok a babához😊😊👣
2020. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Jéghideg zéró kóla. Kortyonként.
2020. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sajnos. Nekem a 15. hèten múlt el, addig túlélèsre jàtszottam.
2020. jún. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Hogyan vészeltétek ezt át lelkileg?

Köszönöm a vàlaszokat!

2020. jún. 11. 11:40
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok minden. Savlekoto segíthet ha az az oka, legalábbis nekem segített. De úgy is 16 hétig ez ment sajnos, én megértem hogy kikeszit. Most, hogy már megvan a babám, már azt mondom százszor is végig csinálnám érte. De a következő terhességnél is tuti lesz egy pont, hogy nem bírom :D
2020. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a jéghideg kóla. Nem fél liter egyszerre, hanem mindig csak egy-két korty.
2020. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nemtudom, hogyan fogom kibírni komolyan....:(

2020. jún. 11. 11:44
 8/27 anonim ***** válasza:
38%
3. vagyok. Ezt ki kell bírni,nincs màs lehetősèg. Èn dolgoztam mellette, plusz van egy 8 éves fiam (szerencsère ő màr azèrt elég önálló) ès kb. 1,5 hétig még a digitális oktatàst is nyomtuk, aztàn màr azèrt jobban lettem. Nehèz volt, de a babàèrt megèri.
2020. jún. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Nincs más választásod, úgyhogy ki fogod bírni! Nekem az egész terhesség egy kínszenvedés volt, egy percét sem élveztem és mégis újra fogom csinálni, ha eljön az idő. De amúgy ezt nehéz elképzelni ha benne vagy, tudom jól. Én is azt éreztem hónapokon keresztül "full másnapos" érzésem van. Szörnyű volt igen és nem segít a sok okos tanács sem. Egyszerűen muszáj kibírni és kész. Nekem, mint fentebb írtam savam volt. A dmben vettem fehér pürésített mandulát, nem emlékszem mi a neve, cukrozatlan, kenyérre lehet kenni. Abból egy kanál segített ha wav rohamom volt, de később gyógyszert is kaptam rá
2020. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél semmi...Hánytam szülésig. Az első 12 hét volt a legdurvább. Akkor sokszor sírtam, hogy én inkább elvetetem. Persze nem gondoltam komolyan, de nagyon megviselt, hogy a víz sem maradt meg bennem.

A második terhességemnél ajánlották az Antimetil tablettát. Ez gyömbért tartalmaz. Nem mondom, hogy nem hánytam sosem, de ritkán. Viszont nem tudom, hogy tabletta nélkül milyen lett volna. Viszont egy próbát megér.

2020. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!