Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell elindítani a téppénz...

Hogy kell elindítani a téppénzt és mi a további menete a dolognak?

Figyelt kérdés

Január 2-ve mennék táppénzre, azt mondták a védőnő vesz táppénzre adott napon. De én január 7-ig nem leszek itthon, nem tudok elmenni a védőnőhöz. Kezdhetem az évet szabadsággal? Mennyit vehetek ki? akár az egész évi szabimat? És utána mit kell tenni? Kitől milyen papírt hova kell leadni, mikor, és abból mikor lesz pénz?

Köszönöm a segítséget, a tbt nem siekrül elérni, sosem veszik fel a telefont..


2007. dec. 14. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg az orvosodal engem a nődoki javasolt tp-re és a házi orvos írt ki próbáld meg megbeszélni velük szépp ünnepet nektek
2007. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kiveheted a szabadságaidat, és amikor az lejárt akkor kérsz javaslatot táppénzre. A házidokid fog felvenni. A táppénzes papírokat vagy a munkahelyeden adod le (ha kifizető hely), vagy az OEP-ben (itt jobban jársz, ha személyesen intézed minden hónapban). Nekem 20.-a körül utaltak mindíg.


Kellemes babavárást kívánok.

2007. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!