Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak 11 hetes terhes múltam,...

Csak 11 hetes terhes múltam, de már borzasztóan fáj a gerincem illetve a csigolyám (?) legalul. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Gyerek és tini koromban gerincferdülésem volt, illetve volt, hogy valamit nagyon rosszul emeltem és az alsó csigolyam megkopott az orvos szerint és azt mondta, olyan, mint az időseknek szokott lenni. Azóta eltelt kb lassan 10 év és semmi bajom nem volt vele, azonban most kicsit aggódom, mert még a terhesseg elejen járok, nem beszélve, hogy a babát szeretnem hordozbi, illetve emelgetni kell majd... egyébként vékony testalkatú vagyok, nincs túlsúlyom sem. Esetleg valaki járt hasonlóan?

2020. jún. 12. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel egy gyógytornászt.
2020. jún. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!